22. Przystanek Woodstock 14-16 lipca 2016

W 2016 roku 22. Przystanek Woodststock odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą, będzie trwał trzy dni i zacznie się w nieco innym terminie niż zawsze tj. 14-16 lipca.

Kto zagra? Możecie zobaczyć tutaj: http://woodstockfestival.pl/pl/przystanek_woodstock/ktozagra

Ja z pewnością będę, jeśli wybiera się ktoś jeszcze to dajcie info, może spotkamy się i pójdziemy razem na piwo(ew. cydr-dla tych, którzy mają dziwną ułomność nietolerancji piwa hshsh)
Więc kto jedzie? Kogo będę mogła spotkać z forum?

pomyślimy zobaczymy :v
co brać ze sobą? ile kg/litrów? marysia, opium, klej do butów, spirytus?
a sprzęt? toporki noże gaz granaty miecze łuki tasaki :X rzeźnia będzie :X
ze mną będzie niezapomniany ten woodstock :X

Może ja będę

Zobaczę jak z urlopem :D

ja bede na 99% procent i bardzo chetnie sie meetne :D:D:D:D

Mogę jechać, i tak nie mam co robić. :P

Mnie nie będzie ;_;

Wnosze o wyznaczenie innego indywidualnego terminu spotkania przez założycielke tematu :l

Wiesz, co jest jeszcze śmieszniejsze Laskieł?
Że gdyby termin Wooda był taki, jak co roku to byś się nawet na niego załapał. xDDDD

Ja będę 16,w sobotę no i do 4 w niedziele także chętnie poprzytulam ludzi :D

Ho, ho już tylko 2 tygodnie
Jeżeli chodzi o zobaczenie się to proponuję sobotę (16.07) godz. koło 14/15 lub 17 pod bungee :D
Jak tak spojrzałam na harmonogram, to sobota chyba dzień oki, a w tych godzinach się na koncerty nie wybieram. (Jedynie o 16 w sobote zapraszam na Maja Lumasepio na scenie vivy )

Jak wam pasi, to dajcie znać, bo może macie inne plany :D

Oki doki mi pasuje! Bo będę w sobote na woodzie tak o 12,więc git : >

pasi pasi pasikonik

jak cos to szukajcie zielonych wlosow i okularow a jako ze to bylby moj pierwszy meet to tez podajcie swoje cechy charakterystyczne

okulary,długie włosy w warkocz,spódniczka i plecaczek! :D

Ja się pojawię ale dopiero w czwartek późnym popołudniem :D

“Jeżeli chodzi o zobaczenie się to proponuję sobotę (16.07) godz. koło 14/15 lub 17 pod bungee :D”