47 Roninów

Recka na spontanie bo właśnie obejrzałem XD

No kurde! Takie to niby dobre miało być, taki to Keanu, jeszcze Zombie Boya wzięli, jarałem się strasznie ale do kina nie poszedłem D: jakoś tak. Ale co tam, jestem w Saturnie i co widzę? Na dvd wydali (ba, już dawno temu ale nie ogarnąłem). Myślę - bierę, warto!
No i wziąłem…

Żeby to… wzięli tych 47 Roninów z Japonii i tak amerykańsko przemaglowali że biją się, zabijają i w ogóle to nic. Siakaś zemsta, Keanu oczywiście znowu wybrańcem itp.
Ale co mnie boli - Zombie Boy! Rick Genest znaczy się. Tak go promowali w tym filmie, takie plakaty:

A wiecie ile czasu w filmie mu dali? Może z minutę… Wyszedł, rzucił coś w stylu “czego tu?” strzelił raz i tyle go widzieliśmy. Tego co napisałem nawet spoilerem nie można nazwać D: Tak się nastawiałem że zrobią z niego jakiegoś main’a…

Gdyby nie to że miałem taki hype na to, pewnie bardziej bym docenił, ale i tak nie uważam że zmarnowałem kasę, bo pewnie jeszcze parę razy obejrzę - Keanu jak zwykle dobrze gra.

Film dobry, i tak jak napisałeś Keanu Reeves w formie, chociaż równie dobrze jego role móglby ktoś inny przejąć, gdyż widze go lepiej w filmach innego typu ;) Takie 7/10 :D

Hmmm… Plakat fajny… Chyba obejrzę XD

Oglądałem, nie usnąłem czyli jest dobrze.
Elmor obejrzyj obie film “John Wick” z Keanu w roli głównej.

Na pewno obejrzę, bo mam ten film w planach juz od jakiegoś czasu :)

Obejrzałem Johna Wicka. Niezły film. Dość sztucznie, mało realnie ich zabija ;3 Pionków eliminuje jeden po drugim, bez zastanowienia. Gdy dochodzi do starcia z vipami to nagle traci “super moce”, chybia i w ogóle. Na ogół wole realizm w tego typu filmach. Daje 6/10 ;)