8values - test preferencji politycznych

Hej
Zapraszam do wykonania test 8 Values, odpowiedź na 70 pytań, da wam rezultat taki jak poniżej :) Dzielcie się swoimi wynikami

LINK DO TESTU http://8values.m4sk.in/index.html

MÓJ WYNIK:

[attachment=512]

Zapraszam do dzielenia się swoimi wynikami i dyskusji o nich, tłumaczenie niektórych pytań jest kiepskie, w oryginalne test po angielsku jest.

Chyba w dwóch albo trzech pytaniach jeszcze zrobiłem missclick

Ale tak mnie więcej XD

Gdyby pytania były dobrze sformułowane może byłby inny wynik. A niektóre z nich to tak o kant dupę potłuc…

No, niektóre są źle przetłumaczone, bo oryginalny test po angielsku jest dostępny :3

@Fooze, pytanie można cofnąć, bo ja zrobiłem miss clicka też i bez problemu się udało :)

U mnie wyszło praktycznie równo po obu stronach jeszcze bardziej niż u Mrocznej. Centryzm idealny

Bym wstawiła, co mi wyszło, ale obrazek nie chce współpracować xD
Ogólnie to jest lekki socjalista, pokojowy, liberał i bardzo postępowy. Czyli Socjalliberalizm.

Najlepiej prosty programik Gadwin ogarnąć, pozwala w prosty sposób robić screeny zaznaczonych wycinków ekranu :)

Zaznaczyłem przy okazji kilka więcej “skrajnych” odpowiedzi, bo tak nie używałem za bardzo max-nie i max-tak
Wyszło prawie to samo, a jednak zmienili na “liberalizm” :D
Pierwsze było chyba bardziej trafne

Ale w sumie ten socjalizm odnosi się raczej do sfery ekonomicznej, a to pokazuje, że Jesteś centrystą, cóż, jak widać lepiej samemu określać swoje poglądy, ze mnie faszystę zrobili xD