A więc, witam

No to tak, oglądam anime od dwóch lat. Nie jest to raczej zbyt długo, no ale cóż. Jak na razie, moje ulubione serie (a raczej kilka z nich) to K-ON, Isekai Shokudou i Kami no Tou. Nie mam raczej ulubionych gatunków, wszystko zależy od serii.
Oglądam dużo sezonowych anime, a raczej po prostu większość tego, czego da znaleźć się odcinki. Jak na razie, najbardziej podoba mi się Majo no Tabitabi, Akudama Drive, Maoujou de Oyasumi i Munou no Nana.
A z informacji bardziej o mnie, to chodzę do liceum, na jakże genialny i przemyślany profil polski-informatyka-geografia. Od dziewięciu lat uczę się gry na pianinie a przez trzy lata trenowałam Judo. Słucham głównie Vocaloidów i muzyki z anime. Lubię czytać książki, oglądać memy (niestety w tworzeniu ich nie jestem zbyt dobra) i grać w gry komputerowe (chociaż jeszcze zbyt dużo o nich nie wiem).
Więc to tyle
Bardzo dziękuję za przeczytanie tego opisu :slightly_smiling_face:

Pianino :eyes: Najs, ja trochę naparzam po syntezatorkach, ale grą bym tego nie nazwał, wielki szacun.
I pytanko, w co lubisz gierkować? :slight_smile:
K-On w ulubionych, kolejna potencjalna osoba w grupie KyoAni The Best na celowniku. :muscle:

Dużo grałam w Heroes of Might and Magic 2, to raczej jest też moja ulubiona gra. Ale lubię też grać w Minecrafta i Euro Truck Simulator 2.

Siemka, Heroes of Might and Magic 2 :eyes: :eyes: Powiedz coś o tym :P jak to się stało, że zaczęłaś grać w h2? I jakbyś miała wymienić ulbioną książkę to jaka by to była ?

Dobrej zabawy na forum :wink:

Witaj!
Jak Ci na imię?
Swoją drogą chodzisz na bardzo intrygujący profil :D Skąd taki poroniony pomysł?
Jaki jest Twój ulubiony fast food ?

Heroes of Might and Magic 2 pokazał mi mój tata jak miałam jakieś 8-9 lat. Była to pierwsza bardziej rozbudowana (przynajmniej bardziej od gier przeznaczonych dla osób w tym wieku) gra w jaką grałam, więc od razu bardzo ją polubiłam. No ale ogólnie jest to dobra gra, więc dalej lubię w nią grać.
A co do ulubionej książki, to jest to ,Doktor Jekyll i pan Hyde".

Bardzo dziękuję :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Na imię mi Zofia.
Pomysłu na mój profil w liceum raczej nie miałam. W mojej szkole można było wybrać rozszerzony polski lub matematykę i do tego dwa rozszerzenia. Na matematykę nie udało mi się dostać, ale za to na polski już tak. Na początku rozszerzenia wybrałam przypadkowo i zaczęłam z rozszerzoną historią i biologią (tak samo genialne zestawienie jak teraz). Później jednak stwierdziłam, że historia średnio mnie interesuje a biologia jest trochę zbyt trudna i przepisałam na to, na czym jestem. Może nie najlepszy dobór rozszerzeń, no ale cóż. Przynajmniej szkoła jest bardzo fajna.
A mój ulubiony fast food to hamburgery.

Moze sie kiedys spotkamy na trasie w ETS2 :sweat_smile:

Zycie przyjemnosci, smacznego ciasta i kawusi

1 polubienie