Acid Town

[/center]

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to manga jest dostępna w języku polskim w Mangastore i Yatta.

To jest manga Yaoi? Bo jak tak… to ja nie czytam,ale o mafii mnie trochę zaciekawiło,więc dlatego pytam

Zaklasyfikowane jest do: akcja, dramat, shonen-ai. Czyli jakieś elementy romansu będą, ale yaoi to to nie jest. Czytałem recenzje na myanimelist i jest bardzo dobrze przez ludzi oceniane, więc zdecydowałem się kupić. Jeszcze tego nie mam w łapkach. Dopiero w przyszłym tygodniu do mnie dojdzie, to wtedy dopiszę w temacie co i jak ;-)

Aha,spoko :D Czekam :D

Jestem na świeżo po 2 tomach i muszę przyznać, że manga jest świetna. Niewiele tam shounen-ai. Występuje tam raczej jako nawiązanie do przeszłości. Bardzo szybko się to czyta. 2 tomiki zajęły mi około 1,5h. Fabuła wciąga. Postacie są unikatowe, a powiązania między nimi i historia głównego bohatera są ciekawie poprowadzone do tego stopnia, że nie da się oderwać. Uniwersum jest dosyć mroczne. Akcja ma miejsce w lekko futurystycznym, skażonym mieście opanowanym przez gangi i mafię. Kreska jest bardzo dobra, wszystkie dymki i dialogi są mądrze rozmieszczone, przez co są czytelne, co często ubolewa w mangach. W ogóle to wydanie studia JG jest jednym z lepszych jakie widziałem. Mangę moge spokojnie polecić nawet tym, ktorzy nie lubią klimatów shonen-ai, bo naprawdę przez 2 tomy pojawił się tylko jeden (spoiler) pocałunek i to tak słaby, że nawet tego nie będę komentować, a fabuła jest naprawdę wyborna. Wszystko jest tam bardziej skupione na japońskiej mafii i jej dziwnych powiązaniach, niż na wątku romantycznym. Przynajmniej przez 2 pierwsze tomy. Mangę oceniam na 10/10, za świetną kreskę, fabułę i postacie. Na pewno kupię następne tomy. Polecam.

Jestem w trakcie czytania 3 tomu i mi również się podoba. Śliczna kreska, fabuła też niczego sobie, jest wątek romantyczny. Polecam.