Akatsuki no Yona

Yona to jedyna księżniczka królestwa w Kouka,miała wszystko czego mogła sobie tylko zażyczyć. Jej jedynym problemem są niesforne czerwone włosy oraz jej ochroniarz Son Hak,który jak tylko może drażni się z nią. Yona od dziecka jest zakochana w swoim kuzynie imieniem Soo-Won,który okazuje się kimś innym niż jest naprawdę. Przekonała się o tym dniu swoich szesnastych urodzin,jej ojciec został zamordowany.Księżniczka musiała uciekać z zamku jej jedynym przyjacielem okazał się Son Hak.
Yona wyrusza w podróż,żeby odnaleźć cztery legendarne smoki którzy pomogą jej przetrwać i pewnego dnia wrócić do zamku.

Moja opinia: Można się domyśleć że na początku Yona jest beztroską,dziecinną księżniczką,jednak stopniowo się zmienia.Nie jest typową rozkapryszoną księżniczką,tylko dziewczyną która walczy o przetrwanie oraz o to żeby stać się silniejszą i chronić swoich przyjaciół.
Anime ma jest naprawdę dobre,dużo się dzieje,są fajnie zabawne momenty i jest również dramatycznie. Anime ma wiele ciekawych odcinków,które trzymają w napięciu. Anime ma pełno przystojnych panów <3.

Ja osobiście polecam obejrzeć anime

Anime w dużej mierze skupia się na psychice bohaterki. Z głupiej księżniczki musiała zamienić się w silną, dojrzałą kobietę ukazali to w bardzo dobry sposób. Niesamowite widoki! Zaczynając od gór po piękne morze. Ja anime oceniłem bardzo wysoko i szczerze je polecam.

Tak się cieszę że ktoś tu napisał. Zgadzam się z toba,ale polecam Ci żebyś przeczytał mangę,jest cudowna <3

Oceniłem na 9, bardzo przyjemnie mi się oglądało.

Nie czytam na internecie, ale jak kiedyś wydadzą w Polsce, to w sklepie będę pierwszy :P

Czytam mangę. W sumie jest nawet niezła. Bez szału, ale nie zła. Czekam na jakieś rozwinięcie wojny i więcej walk, bo jak do tej pory to rozwija się jedynie romans.

Aha,Rozumiem. Ja czytam po angielsku bo jest dalej niż Polskie tłumaczenie. W sklepie to ja będę pierwsza! :P

Na którym jesteś rozdziale? bo jak czytasz po Polsku to duuuuuuuużo przed Tobą. Akatsuki No Yona ma 125 rozdziałów już akcja jest niesamowita! Polskie tłumaczenie jest daleko w tyle na rozwiniecie akcji w Polskim wydaniu będziesz czekał/a. Bo romans to nie jest na głównym planie.