Akurat z nim, z nią bym tam był, była...

Wybieram ciebie Eyirie. Dla czego ciebie? Bo byśmy wagarowali gdzieś po krzakach xD gdzie ja chłop 25 lat w podstawówce xD toż to podchodzi pod jakieś paragrafy :p Więc wybieram ciebie chodzili byśmy na wagary pić piwo :p

Masz spędzić najdłuższą noc roku w nawiedzonym zamku. Opowieści opowiadają, że tam straszy, a niektórzy nawet nie wrócili. Ci, którzy przeżyli noc w zamku opowiadali straszne historie. Postanawiasz to sprawdzić czy to prawda. Możesz zabrać ze sobą jedną osobę towarzyszącą. Kogo więc zabierasz na spędzenie upiornej nocy w nawiedzonym zamku?

(ja nie piję, niepelnoletnia ja)
biorę Kicie będziemy razem wrzeszczeć ze strachu XD

wygrywasz duuuuzo hajsu i masz to wydac w jeden dzień, kto Ci w tym pomoże?

Myślę, że najlepszą osobą do tego by wydać to w jeden dzień był’aaa by… hmmmm nie wiem o jakiej dokładnie sumie mówimy, ale jak jest tego dużo. To biorę Domena :P
Myślę, że podjął by się ze mną tego wyzwania xD

Jesteś Ninja w wiosce Shinobii. Masz wyruszyć na misję. Nie znasz dokładnego celu misji znasz tylko miejsce gdzie się dowiesz więcej o zadaniu. Możesz zabrać ze sobą tylko jednego towarzysza. Kogo byś zabrał/zabrała? (osobę z forum)

Mistrza! Ponieważ jest obcykany w te zabawy i przy nim mogłabym się czuć bezpiecznie.

Zostałeś/zostałaś zaproszona na wesle z osobą towarzyszącą. Kogo byś ze sobą zabrał/zabrała?

Lukosa. Bo to moja morda. Dziewczynę bym wziął ale nie lubi wesel, a tak to z Lukosiem się najebiemy :P

Zostajesz zaproszony/a do testowania nowej gry. Okazuje się że ta gra jest na dwóch graczy. Kogo ze sobą weźmiesz?

Mikamiego bo to no-life i pewnie byłby przydatny do testów xD

Masz mieszkać w jednym domu z dwoma osobami z forum przez miesiąc, kogo byś wybrał(a)? :p

Zasady zabawy mówią jednej osoby. Zapraszam na pierwszą stronę :)
Więc nie mogę podać dwóch osób. Podam jedną :p

Wybieram Maru ;) Byśmy razem pili herbatę i gadali o głupotach :D

Trafiasz do mieszkania celi. Takie mieszkanko 39m^2 100m pod ziemią z jedzeniem, piciem i używkami (alkohol i papierosy dla palących): pokój, kuchnia, łaźnia, ubikacja i mały salon. Jest to eksperyment, który ma sprawdzić jak działa ludzki umysł w takim zamknięciu przez rok. Możesz wybrać sobie towarzysza (jedną z osób z forum) kogo byś wybrał/wybrała?

No wziąłbym Kicie bo ona coś ciągle gada i mi się nie nudzi :p

Idziesz nurkować z towarzyszem do zbiornika pełnego złotych rybek :p Kogo byś ze sobą wziął ? :p

kiklors wybieram cię

Wziął bym cię do takiego zbiornika pełnego złotych rybek w końcu nudniej być nie może xD

-Trafiasz w ręce psychopatów sekciarzy. Ubierają cię w rytualne ciuszki i każą ku czci swego pana torturować ofiarę. Kto jest ofiarą? (osoba z forum)

Miszczu jest ofiarą XD

Idziesz kopać dziurę którą wypełnisz budyniem:p Kto ci pomoże?

You bo jest potulny to odwali całą robotę za mnie ^^

Masz numery telefonu wszystkich osób z tego forum, rzucił/a cię chłopak/dziewczyna. Do kogo zadzwonisz? I o czym będziesz nim/nią gadać?

Nie ma takiej osoby na forum.

Idziesz na koncert.Kogo byś ze sobą zabrał/zabrała?

Wybieram Mistrza :)

Płaczesz i chcesz żeby Cię ktoś pocieszył. Kogo wybierzesz ?

Wybieram Egila w lustrze.

Ziemia została uderzona przez metoery, na świecie zostały tylko nieliczne, pojedyńcze osoby. Jedną z nich jesteś ty, a twoim towarzyszem/towarzyską?

Trudny wybór xd Wybrałabym Mako, bo się z nią nie nudzę xd

Cofasz się do 1 klasy gimnazjum, wkraczacie na nieznane dotąd wody a starsi koledzy się na was znęcają. Kogo wybierzesz do obrony siebie i swoich młodszych towarzyszy? (1 osobę z forum)

Eiu która już w podstawówce miała 172 cm XD

W magiczny sposób okazujesz się rodzicem kogoś z forum, kogo?

Kici,wychowałabym ją w końcu normalnie a nie jak księżniczkę XD

Idziesz na truskawki, z kim?

z domenem bo ostatnio chciał moje XD (albo to był Aoi? a tam jeden *** :p)

Zaczynasz ubijać masło kto zmieni cię w jego ubijaniu jak się zmęczysz?

ninja. Bo go bardzo lubię :p

Masz dwa bilety na koncert twojego ulubionego zespołu kogo weźmiesz?

Mistrza :D

Idziesz spać,kogo weźmiesz ze sobą?