Akurat z nim, z nią bym tam był, była...

Eyirie :p Bo kto tak ładnie maluje? XD

Idziesz podmienić zwłoki z innymi na cmentarzu :p Kto ci pomoże kopać?

Biorę Kiko, będzie kopał xd

Masz przeprowadzić sekcję zwłok, kto ci pomoże?

Z You, bo skoro lubi kozy to może i trupy polubi :D A tak na serio myślę, że on by się jakoś do tego nadawał :P

Trafiłeś/aś do obozu wroga i powiedzieli, że jak Ty i Twój kompan ich przepijecie to Was wypuszczą. Kim będzie Twoja osoba towarzysząca?

Wybieram Zetsu :D nie mają z nami szans

Jesteś kapitanem na pirackim statku :D kto jest twoim pierwszym matem (bosmanem)

Ciebie miszczu :p

Straciłeś panowanie w całym ciele i nie możesz żyć samodzielnie :p Kto zostanie twoim opiekunem?

Oczywiście że Eiu XD

Zostałeś Władcą królestwa północy Norumanu, kto zostaje twoim pierwszym doradcą?

Kicia, razem rozwalimy system XDD

Wszyscy forumowicze są razem na odległej od lądu wyspie; pewnego poranka znajdujesz jednego z nas zabitego. Kogo podejrzewałbyś jako pierwszego?

kiklorsa :p nie wiem czemu, ale on mi podchodzi pierwszy xD

Siedzisz na działce wszystko pięknie, otoczona żywopłotem, można się opalać. Grill się robi, mięsko skwierczy. Piwko chłodzi się w wiadrze z wodą. Jest przyjemnie i miło. Radio gra. Raj na ziemi. Jesteś tylko ty i kto?

Yanki ofc XD choć piwko to ani ja ani on XDD

Kogo wybierasz do nołlajfienia cały weekend w jakąś grę?

Hmmmm… Youheia i byśmy młócili w WoT’a :p

Zdobywasz necronomicon. Wpadasz na pomysł przyzwania czegoś z księgi. Z kim odprawiasz rytuał przyzwania mrocznej istoty?

z Kicią XD

Idziesz do kina na Minionki,z kim?

Zabieram ciebie Maru :D idziemy do kina krzycząc “Baaanaaanaaa!!!”

Wpadasz w dziwny portal. Przenosi cię do świata magii, smoków i lochów. Dziwnym trafem budzisz się na łące obok osoby z forum. Kto to jest?

Dodatkowo wasz ubiór się zmienia i uzyskujecie umiejętności potrzebne do przetrwania w świecie fantasy. Jaki macie profesje?

http://www.angelabchrysler.com/wp-content/uploads/2014/11/DD-warrior-pic.jpg

Yankiś ^^ przyjmując, że ten świat to wow to on jest warlockiem i przyzywa demony i rzuca klątwy a ja paladynem, świętym rycerzem, który może leczyć

z kim najbardziej chciałbyś się spotkać z forum?

Z tobą kochanie!

Z kim z forum byś chciał być pochowany?

To nie są sytuacje -.- prosił bym o wpisywanie sytuacji normalnych, a nie zadawanie pytań. Od zadawania pytań jest inny wątek. Proszę o ponowne przeczytanie zasad.

Więc nie odpowiem na to pytanie.

Trafiasz do więzienia. Nie wiesz za co, ale razem z tobą jest osoba z forum kto to jest?

(Ha ha ha jak my łamiemy jego zasady to takie łohoho a to normalne tutaj, a jak nam wypada z rzezią w rodzince to norma XD)

Eiu

Przenosisz się z kimś w czasie do starożytnej Grecji, z kim byś się tam przeniósł?

Byters.

Obrabowales jubilera by splacic koszty odbudowy zniszczonego przez ciebie domu. Policja ciebie nie podejrzewa ale chory psychicznie dawny przyjaciel rozpoznaje twoj typowy tekst. Juz cie znalazl, wiec komu zwierzylbys sie i poprosil o pomoc w “zaopiekowaniu sie problemem”?

Myślę, że wybuchowe zdolności Louise byłby by odpowiednie do zastosowania :D

Stajesz się lordem Sithów. Otrzymujesz całą całą władzę w Imperium. Posiadasz moc i wielkie możliwości. Niestety masz też wrogów. Do sprawowania władzy potrzebny ci jest uczeń… Kto tym uczniem jest?

Miszcza biorę xd nauczyłabym gówniarza szacunku i innych tego typu rzeczy.

Zatrudniasz się w Wielkiej księgarni kogo weźmiesz do pomocy w układaniu ksiąg?

Kiicie :p niech zapierdala :D nierób jeden

Jesteś szeryfem na dzikim zachodzie w małym miasteczku. Ludzie cię szanują. Złapałeś/aś wielu banitów. Dziś do miasta przybył/a osoba poszukiwana listem gończym warta 1000$ kto jest na liście gończym?