Akurat z nim, z nią bym tam był, była...

Zetsuś! Bo taki z niego bad boy!

Musisz wyprawic wielkie wesele dla znajomych, kogo weźmiesz do pomocy?

Hmmmm… Ulczi :P jest pracowita. Na pewno będzie się można nieźle na weselu narąbać. A skoro to moi znajomi to na pewno będą turnieje gier na konsolach i Metal Slug X na PSone xD

Chodzisz do szkoły z jednym z użytkowników Forum. A lepiej nawet. Do tej samej klasy. :krab5:
W szkole podoba ci się pewna osoba. Strasznie chcesz się z nią umówić. Ale na drodze do celu stoi ci rywal/rywalka.
Tą osobą jest właśnie ta osoba z forum. Kto to jest?

Ymmm… Mekami? xD

Jesteś jednym z 13 krasnoludów i potrzebujesz ludzia do wyprawy na Samotną Górę, kogo z forum bierzesz? XD

Miszcza bo się chyba na takich rzeczach zna XD będzie moim pachołkiem ^^

Kogo ze sobą zabierzesz do czekoladowego królestwa by przez noc wszamać zapasy czekolady?

Ciebie zabiorę :) Ja słodyczy nie jem, ale bym popatrzył jak Ty jesz xD

Niemcy atakują Polskę, z kim idziesz do lasu walczyć w partyzantce ?

Z miszczem :p bo umie rzucać granaty XD

Rozbija się pojazd przewożący złoto :p Kto by pomógł ci pozbierać jak najwięcej się da i uciekać?

Eyirie :p na pewno by się jej przydało na abonament do WoWa xD

Szalony naukowiec poprosił cię o pomoc w eksperymencie. Stworzył urządzenie do wymiany świadomości. Jednak do tego celu potrzeba też drugiej osoby. Kto by był tą drugą osobą?

(Eiu nigdy nie gra za abonament tylko na prywatnych serwach XXXD)
Z Eiu, jak to mówiliśmy…zawsze chcieliśmy coś sprawdzić B)

Cofasz się w rozwoju i twój umysł stanął na poziomie 6 latka, kogo wybierasz by robił ci za opiekuna?

(dokładnie Yankiś, tiaaa sprawdzić… ciekawe co :-P)
Kicię bo jest miłą dla swojego brata i wgle taka kochana (nie chciałabym żebyś widział mnie jako bachora)

Idziesz na wielkie ubraniowe zakupy, kto ci będzie doradzać i chodzić z tobą po sklepach cały dzień?

Poszłabym z Ejri xd Skoro tak ładnie rysuje ciuchy to też musi coś znaczyć! xD

Musisz wybrać jedną osobę z forum, z którą spędzisz 2 miesiące na bezludnej wyspie. Kogo wybierasz?

Ulczi!

Idziesz zrywać czereśnie,z kim?

Z youheiem :p niech se zrywa a ja będę nadzorował :p

Jesteś u dentysty na rwanie zęba :p A dentystą jest … ?

Bosz… Nie wiem… to straszne… Ale wybiera Ayami :p mam nadzieję, że będzie delikatna xD

Wygrywasz dwa bilety do Japońskiej łaźni z gorącymi źródłami. Chaczyk w tym, że gorące źródła co koedukacyjne :p i obie płci są tam razem. Akurat trafia się tak, że nikogo dziś nie ma i macie ją tylko dla siebie. Kogo zabierasz z sobą?

Hmmmm,Kicie,miałybyśmy w tedy najfajniejsze cycki!

Znajdujesz się w jakiś miejscu gdzie mieszkają tylko ludzie z forum a Twój ostatni autobus do domu odjechał. Do kogo idziesz przenocować?

Myślę, że wybrałabym Eyirie wydaje mi się taka kochana ;_; < poimo ze coraz bardziej mi przypomina przypomina yuno gasai :D>

W mieście grasuje psychopata, nagle odkrywasz, że jesteś następnym celem. Musisz prosić kogoś o pomoc w rozwiązaniu zagadki zanim cie dopadnie… Kto by był twoim partnerem w śledztwie?

<no i Miszczu… spokojnie, z ludźmi staram się obchodzić ostrożnie… ale mając przyrządy dentystyczne… no nie wiem >

Allison,ze względu,że w mafii najlepiej jej idzie i na pewno dałaby radę mi doradzić!

Jedziesz nad morze samochodem. Naglę psuje Ci się samochód,do kogo dzwonisz aby Ci pomógł?

Myślę, że nikogo z forum, bo nie wiem kto ma fure żeby przyjechać z pomocą ;p

Masz okazje zwiedzić jakieś miasto w Polsce! Jakie miasto i z kim? ;D

(dzięki Ayamiś ^^)
Trójmiasto z moim kochanym Yankisiem ^^

Z kim pójdziesz na wieelgachną wyżerkę?

Sam pójdę i z nikim się nie podzielę. Ewentualnie ciebie wezmę byś patrzyła ile jem :p

Prosił bym o dłuższe formułowanie zdarzeń tak by nie brzmiały jak pytania okolicznościowe tylko jak hipotetyczne sytuacje ;)

Wpadasz do studni. Okazuje się, że wewnątrz niej jest ukryty inny wymiar, który jest alternatywną rzeczywistością. Nie ma drogi ucieczki. Jest to świat gdzie nie ma technologii, a jest magia. Żyją ci sami ludzie co w naszym świecie. Posiadają magiczną sieć podobną do internetu. Rzeczy na kształty telewizorów, telefonów czy lodówek. Okazuje się, że najbliższą znaną ci osobą okazuje się jedna z osób z forum i prosisz ją o pomoc. Kto to jest?

Eiu .-.
(Ciekawe ilu się odniesie do prośby XD)

Zostajesz złapany przez grupe tajemniczych mężczyzn i zmuszają cię do wzięcia ślubu z kimś z forum o płci męskiej, kto to?