Akurat z nim, z nią bym tam był, była...

Kurde,nie ma takiego faceta XD nie no,chyba Satros’a

Jedziesz na swój pierwszy konwent. Nie wiesz zupełnie co zabrać,jak zorganizować transport,ile pieniędzy zabrać. Kogo weźmiesz ze sobą jako towarzysza,który Ci pomoże “przetrwać” pierwszy konwent?

Oesu, powiedziałbym że Kicię albo Maru ale znając życie osobą z którą pojadę na pierwszy konwent będzie Mekami ._.

Jesteś szalonym naukowcem. Właśnie ukończyłeś/łaś badania nad całkowitą kontrolą umysłu drugiego człowieka, potrzeba jeszcze tylko obiektu do wypróbowania systemu w praktyce. Jedyna osoba, którą możesz aktualnie do tego wykorzystać to jeden z użytkowników naszego forum. Kto to jest? :D

Youhei xD

Ktoś hakuje Ci komputer. Kogo z forum poprosisz o pomoc w zabezpieczeniu systemu ? ^^

Domena :D

Przenosisz się do lat 40. Akurat toczy się wojna a Ty znajdujesz się na froncie. Walczysz dla Polski a Twoim przeciwnikiem jest ZSRR. . Dostałeś/dostałaś plan do wykonania z swoim kompanem,gdzie musisz poświęcić swoje życie. Kogo z forum weźmiesz?

Mistrza, ale skoro to ja mam zginąć to niech on żyje. Ktoś musi opowiedzieć o moim bohaterstwie żebym chociaż jakiś medal dostał xD

Śnił Ci się okropny koszmar, po którym nie możesz zasnąć. Z kim chcesz bezpiecznie przegadać resztę nocy ? :)

Z kicią --___–

Idziesz skakać ze spadochronu, a potem na wspinaczkę górską :p Twoim towarzyszem przygód zostanie kto?

Yankiś oczywiście <3 ^^

Postapokaliptyczne klimaty, poważnie brakuje pitnej wody - ludzie zbijają się o nią. Z kim utworzysz drużynę do przetrwania i, możliwe, zabijania by przetrwać…

Z Eiu oczywiście! <3

Przenosisz się z kimś z forum w do świata Tolkena, pojawiasz się z nim w MOrii gdzie aktualnie siedzi drużyna pierścienia i razem z nimi przechodzisz przez nią, z kim z forum tam jesteś?

Hmmm… no niby z Tobą ale nooo… nie chciałabym, żeby coś Ci się stało…

Z kim z forum umówiłbyś/umówiłabyś się na randkę (jeśli byś już musiał/a wybierać) ?

Oczywiście że z Eiu! <3

Z kim z forum zamknął się byś w bunkrze na prawdopodobnie całe życie przez rozpoczęcie wojny atomowej.

Z… hmmm… takie trudne pytanie…

Z Yankisiem moim ukochanym ofc!!! <3

Z kim mógłbyś/mogłabyś gotować duuuzio jedzenia na jakąś wilgachną impressskę? XD

Stwierdzam, że jesteście leniwi -.- leniwi lub nie chce się wam myśleć. Hipotetyczna sytuacja. To nie jest pytanie o czynność jakąś. Tylko stworzenie hipotetycznej sytuacji. Proszę tylko o tworzenie hipotetycznych zdarzeń nim zadacie pytanie “z kim”

Gdy by zaistniała taka sytuacja. Ale gdzie? CO? Po co? Ktoś mnie wynajął? czy sam robię imprezę?

Wybieram Egila. Myślę, że sobie poradzi.

Zostajesz wybrany/wybrana do misji obrony ludzkości przed asteroidą. Jest wielka i wylosowano cię z pośród wszystkich mieszkańców ziemi. Masz wylądować na powierzchni asteroidy i zepchnąć z orbity. Jeśli się nie uda… Zdetonować 100MgT bombę. Możesz wybrać sobie pomocnika. Kto to jest? (osoba z forum)

Ciebie miszczu :p poradziłbyś sobie z wysadzeniem bomby jak bym odlatywał :p

Po wielu dniach wędrówki po pustyni docierasz w końcu do oazy :p Ale niestety woda tam nie jest darmowa a jej właścicielem i gnojem który nie chce ci dać wody bo nie masz pieniędzy jest?

Ale się uśmiałem xD jak to przeczytałem. Dzięki, że byś mnie tam zostawił xD

Kiicia -.- myślę, że za darmo by jej nie dała, ale wymyśliła by jakieś głupie zadania do zrobienia i w zamian dała by szklankę wody…

Znajdujesz lampę dżina. Ten spełnia twoje dwa życzenia. Lecz ty nie chcesz być egoistą/egoistką oddajesz jedno życzenie osobie z forum. I pierwsza rzecz którą powie rano gdy wstanie to się spełni. Komu oddajesz życzenie?

Eiu <3

Zabierasz się na piknik nad morze, kogo zabierasz ze sobą?

CIebie. I zakopuje cię na plaży… nie możesz czegoś bardziej ekstremalnego i hipotetycznego wymyślić tylko wstawiać jakieś zalotne akcje -.-

Stajesz się jednym z posiadaczy połowy mapy skarbów. Na pewno jest gdzieś druga połowa. Dowiadujesz się od typków spod ciemnej gwiazdy, że drugą połowę mapy ma osoba z forum. Zbierasz swoją połowę mapy i oferujesz jej/jemu by razem poszukać skarbu. Kim jest drugi posiadacz mapy i które z was będzie kopać dół jedyną posiadaną przez was łopatą?

Szukałbym z youheiem :p
On by kopał dziurę a jak już wykopie skarb i będzie zmęczony kopaniem pozbędę się go :p

Przedzierasz się przez dżunglę i wpadasz ze swoim towarzyszem do dziury w której znajdują się krwiożercze bestie :p
Jedyny sposób by uciec to poświęcić życie jednej osoby by druga mogła uciec :p
Kim jest twój towarzysz i kto umrze?

kiklors to ty byś ze mną szedł. No i dziękuje ci, że się tak byś dla mnie poświęcił i dał się pożreć tym bestią

Porywają cię kosmici. Chcą przeprowadzić na tobie straszne eksperymenty. Jednym z nich jest umieszczenie twojej świadomości w innym ciele w którym już jest świadomość i zobaczyć jak poradzi sobie takie ciało z dwoma świadomościami. Na pewno będąc razem w jednym mózgu słyszycie swoje myśli. Oboje macie kontrolę nad ciałem. Kosmici dają ci wybór. Możesz wybrać jedną osobę z forum do połączenia. Kogo wybierasz by dzielić z nim/nią jednym ciałem?

Kurde… dlaczego, nie wiem… ale pierwsza osoba jaka wpadla mi na mysl byla Maru -_-

Jestes razem z jedna osoba z forum w starym budynku ktory nagle zaczyna sie walic. Osoba ta zostaje uwieziona pod gruzem, a ty zostajesz ranny i mocno krwawisz. Musisz jednak wydobyc druga osobe spod gruzu, co jednak skazuje cie na wykrwawienie sie i smierc. Dla kogo poswiecilbys swoje zycie w takiej sytuacji?

(Mistrzu - takie sytuacje sa dobre?)

Oczywiście, że może :D

Co bym zrobił… pewno bym zadzwonił po pomoc niż się poświęcał. Ale jak by sytuacja była taka jak mówisz, że to ja bym miał ratować. To myślę, że każdego z forum. To będzie Domen :p jego bym uratował w tej sytuacji. NIich później opowiada o mej heroicznej walce o jego życie.

Przegrywasz zakład i teraz musisz wypełnić warunki porażki. Musisz wybrać osobę z forum i służyć jej przez 48 godzin. Kto to jest? Dla czego tej, a nie innej osobie byś służył/służyła?