Akurat z nim, z nią bym tam był, była...

Niko, bo wiem, że jej bym służyła w słusznej sprawie :) i miała bym do niej blisko, więc jestem na jej każde zawołanie :D

Okazuje się, że ktoś oskarża Cię o zabójstwo i praktycznie jesteś na straconej pozycji, ale mówią Ci, że masz prawo do adwokata. Kto z forum zostanie Twoim adwokatem i dlaczego? :D

Moim adwokatem zostanie Byters bo jest inteligenty i mam wrażenie że byłby w stanie mi pomóc ^^

jesteś na odludnej wyspie na której znajdują się tylko ludzie z forum, ktoś zaczyna was zabijać, ktoś z was, kogo NIE podejrzewasz o to?

Jeśli ja bym był jeszcze żywy to bym podejrzewał Eiu XD

Zostało zlecone ci zabójstwa na Putina, dostajesz całe niezbędne wyposażenie, profity, zasoby, lecz masz sobie wybrać kogoś z forum aby ci pomógł.

Hmmm myślę, że tą osobą był by Spider. Pewnie nie przepada za ruskimi przez gre w cs’a, a tam pewnie nabył by idealne umiejętności strzelecki i gdyby coś poszło nie tak pewnie by je wykorzystał :D

Idziesz sobie swoim osiedlem i przechodzisz koło znanego osiedlowego monopola. Nagle wybiega szef tej rudery i krzyczy, że nie zniesie wszystkich tych żuli i oddaje Ci kluczyki oraz papiery, które od tej chwili czynią Cie nowym właścicielem. Jest to trudne zadanie, a samodzielne ogarnianie księgowości było by bardzo trudne, więc musisz znaleźć sobie zaufanego księgowego albo księgową. Oczywiście jest opcja prania pieniędzy i robienia wałków, więc kto został by tym SUPER Księgowym/ą ?? :DD

Wybieram Maru, wiem, że nie lubi alkoholu, ja też nie piję, nie stracilibyśmy bez sensu towaru ;)

Z kim zagrasz w rosyjską ruletkę ? Jedna osoba z was zginie po pociągnięciu za spust…

Wybieram Mistrza :D

Przenosisz się do świata Sapkowskiego,do świata Wiedźmina. Okazujesz się,że należysz do grupy wędrownej Geralta,Jaskra,Wampira i Triss. Kogo z forum wziąłbyś/wzięłabyś do tej grupy?

Kiliego, Eiu nie biore bo by jeszcze Geralt mi ja przeleciał XXXD

Przenosisz się do universum Fallout jako jeden z członków krypty 101, po wydarzeniach ucieczki z Krypty dwóch ludzi postanawiasz sam wyruszyć na powierzchniach, kogo zabierasz z forum ‘Animes101’ ze sobą? XD

Wziąłbym Yankesss’a :p Zbieralibyśmy razem kapsle z nuka coli XD

Jesteś kapitanem statku z załogą liczącą ponad 200 osób :p
Niestety wpadliście w górę lodową i fale poniosły cię na bezludną wyspę :p
Znajdujesz tam jednego członka swojej załogi . Którym jest?

Ulczi!

Przenosisz się do świata Naruto. Jesteś Gaarą i musisz uratować Wioskę Piasku! Jednak na przeszkodzie masz Akatsuki. Ale nie bój nic! W pewnej chwili przylatuje super heros bohater,który pomoże Ci ich zabić! Kto to jest?

ninja bo… bo jest ninją i zna się na takich rzeczach! XD

Świat fantasy. Razem se swoim partnerem dostajesz za zadanie oczyścić jaskinię ze zła. które się w niej zalęgło. Podczas tego zadania nie tylko wasze ciała będą narażone na szkody, demony wykorzystają przeciw wam również wasze umysły. Komu zaufasz na tyle by pomógł ci w wykonaniu tego zadania?

Youheiowi, bo jak on zacznie swoje rozkminy np o snach to te demony stracą rozumy, a nie my xD

Idziesz do biblioteki, drzwi się zamykają, wszystkie książki się palą. Jeśli czegoś nie zrobisz - spłoniesz. Kto ma Ci pomóc wydostać się stamtąd ?

Nie wiem xD biorę Ciebie :P nie wiem dla czego, ale wiem iż w razie takiego znam swoje możliwości i sobie poradzę :D

Trafiasz do świata gwiezdnych wojen. Jesteś jednym z przemytników niczym Han Solo latasz swym statkiem i przemycasz towary. Kto jest twoim pierwszym oficerem? Czyli takim Wookiem dla Hana Solo? Oczywiście to osoba z forum.

Wookiem moim będzie Youhei :)

Trafiasz do bitwy czołgów, Jesteś dowódcą czołgu, kto będzie Twoim celowniczym ?:P

Wybieram Miszcza xd Sądzę, że spokojnie poradziłby sobie z tym stanowiskiem ^^

Przenosisz się w czasie do XIXw. do Anglii. Jesteś najbogatszą/najbogatszym arystokratką/arystokratą na całym kontynencie. Grozi ci niebezpieczeństwo ze strony Twojego kraju. Kogo zatrudnisz do swojej ochrony i służby zarazem?

Do służby jak do służby ale do ochrony to bym wziął bytersa bo mógłby wykorzystać swoje zdolności retoryczne i rozładował całe napięcie pokojowo xD

Pewnego dnia odnajdujesz deatch note’a i rozpoczynasz samosąd nad przestępcami, jednak po pewnym czasie policja wpada na twój trop i nie możesz używać notatnika ponieważ jesteś obserwowany (a jeśli zabójstwa ustaną to wyda się że to ty). Kogo wtajemniczasz w całą sprawę i “mianujesz” swoim zastępcą? xDD

Mojego Zetsu oczywiście!

Jedziesz na Hawaje, tam masz zamiar nurkować na duże głębokości i oglądać rekiny z bliska. Kogo weźmiesz ze sobą by ci towarzyszył podczas tego strasznego wyjazdu? :D

Ulczi! <3

Wybierasz się do swojej pierwszej pracy. Nie masz pojęcia kim jest Twój szef. Kogo z forum wzięłabyś jako prezesa tej firmy?

Wybrałabym Maru! Napewno miałabym u niej luzy, więc było by świetnie!

Za dwa dni masz wyjechać za granicę do Francji. Masz tam zacząć nową pracę kogo weźmiesz ze sobą do towarzystwa?

Mistrza, bo jest pewny siebie, z resztą dogaduję się z nim :P

Następuje atak terrorystyczny na galerię, w której się znajdujesz, masz szansę wymordowania terrorystów bez naruszania zakładników. Kogo poprosisz o pomoc w tym zadaniu ?

Mistrza… on zdaje sie jest dobry w tych sprawach… opracowaloby sie z nim jakas strategie, po czym zrobiloby sie niezla rozpierduche… oczywiscie, bez naruszania zakladnikow, a terrorysci nawet by sie nie zorientowali co sie dzieje.

Ty i ktos z forum uciekacie przed jakims dziwnym potworem… by zyskac czas, pozbywasz sie tej osoby… tj. przewracasz ja, i uciekasz gdy potwor zajmuje sie rozrywaniem jej… kim jest ta osoba?