Akurat z nim, z nią bym tam był, była...

Zapraszam Elmora, któremu chcę użyczyć wolne miejsce. Wyjmuje klamkę, rozkręcam zamek i otwieram. Żadna filozofia.

Jedziesz na konwent pierwszy raz w życiu, z kim ?

Ale, żeś wymyślił… Z ludźmi w pociągu. To tak hipotetyczna sytuacja, że o boże.
Większość ludzi pierwszy raz jedzie z znajomymi…
Biorę za towarzysza podróży Maru. Miał bym przynajmniej ładną towarzyszkę i przegadał z nią całą drogę

Wyławiasz z rzeki wredną złotą rybkę.
I ta rybka mówi do ciebie - Za to, że mnie hju/cio wyłowiłęś/aś zamieniam cię w chomika.
Po przemianie w chomika zostajesz od razu przeniesiony/a do sklepu zoologicznego. :panda10:
Akurat jeden z forumowiczów (kto to jest?) przybył kupić sobie chomika i kupuje akurat ciebie. Jak będąc w domu tej osoby oznajmiasz jej, ze ty to ty?
Nie mówiąc już o odzyskaniu twoich rzeczy pozostawionych na miejscu połowo.

Mistrzu, czepiasz się głupot. Chodziło o spędzenie konwentu razem. Nie wiem co według Ciebie może być hipotetyczną sytuacją, ale spróbuje coś wymyślić ;3

Youhei, jak będzie marudził będę gryzł. Domyśli się że to ja :)

Dostajesz się na kurs podrywu u Mistrza Rozpierduchy, dowiadujesz się, że kobiecie trzeba sprawdzać dowód osobisty przed stosunkiem. Mistrz mówi, że Jesteś pizda, bo nikogo nie umiesz wyrwać i Twoje życie jest inwalidą. Komu się zwierzysz z tego, że Twoje życie straciło sens ?

Myślę, że Lusia by mnie kupiła. A żeby się domyśliła, że to ja, to uciekałabym przed onigiri z tuńczykiem xD

Nagle trafiasz z jedną osobą do dziwnego świata fantasy i atakuje was smok. Postanawiasz użyć swojego towarzysza, by odrzucił uwagę stwora, zanim ten zorientuje się jeszcze, o co chodzi. Kto trafi tam z tobą i zostanie użyty jako przekąska dla smoka?

NEKRIN.

Celują w ciebie z broni. Masz zrobić określoną rzecz… kto jest z tobą, kogo masz pocałować? :P

[quote][quote=“Lilka, post:164, topic:3305”]
Myślę, że Lusia by mnie kupiła. A żeby się domyśliła, że to ja, to uciekałabym przed onigiri z tuńczykiem xD
[/quote]

Nie łatwiej było by napisać xD przecież chomik który pisze jest już dziwny xD

Kto to jest nekrin?[/quote]

Celują do mnie z broni i mam kogoś pocałować… Hmmm… Ayame

Wpadasz do studni. Od tak pierdołą z ciebie. Nikt cię nie ratuje. I stajesz się upiorem jak z “ring”. Kogo nawiedzasz i w jaki sposób się objawiasz iż twe ciało leży w studni?

Odnawiam temat. Ktos gra jeszcze w to? Bo smutno, ze nikt nie chce grac :(

Nawiedzam Yankisia i opisuję mu na szybach (idzie zima, szyby zaparowane) swoją sytuację i straszę jego koty żeby zauważył ^.^ Ewentualnie potem pomagam mu w życiu i zabijam każdą dziewczynę, która będzie się do niego przystawiać ^.^

Jesteś w jaskini pełnej potworów, na szczęście niewidomych i bez zmysłu powonienia lecz o bardzo wyostrzonym słuchu. Kogo chcesz mieć przy sobie by się z niej w jednym kawałku wydostać?

P.S. Nekrin de Nekrinius to Yankesss

Zabrałabym ze sobą Kagę grającego w star łorsy lub europkę. Nie odzywałby się, nie hałasowałby. Jestem Pewna.

Nagle znajdujesz się w obozie dla uchodźców, jesteś smakowitym kąskiem, bo przyprowadziłeś/aś ze sobą kozę. Nagle na ratunek przybywa osoba adekwatna by poskromić napalonych na ciebie i twoją kozę arabów. Kim jest ta osoba? XDDD

Myślę, że tą osobą był by Youhei, który by zażarcie bronił Kozy przed ciapatymi, a ja bym miał czas by planować ucieczkę xd

Dziwnym trafem budzisz się przed obliczem swego boga. Oznajmia ci, że od dziś będziesz życie w świecie fantasy jako bohater niczym w grze RPG z klasą postaci i statystykami, umiejętnościami.
Ale możesz zabrać ze sobą jednego z forumowiczów jako towarzysza, kto to jest i dla czego?

(tu dzieki ci Ayame za stworzenie takiej sytuacji, w ktorej oczywiscie tylko ja moglem zostac wybrany, ale skoro Mistrzu byl tym, co te koze przyprowadzil, mysle ze moglibysmy juz byc na rowni traktowani… xd…jesli o ten temat chodzi)

Teraz wracamy do tematu, ja oczywiscie biore ze soba Kuro!!! Dlaczego? Ano chocby dlatego ze ciezkie byloby dla mnie rozstanie, a watpie ze pomiedzy naszymi swiatami istnialaby jakas realna mozliwosc kontaktu ze soba. Poza tym, tak po prostu chce miec ja blisko siebie, tak w razie czego xd

Postanawiasz isc na plaze podczas gdy nagle z nieba zaczely leciec kule ognia, uniemozliwiajac ci wykonanie swojego planu. Wpadasz tez na to ze kule ognia moga byc niebezpieczne. W zwiazku iz wielu uzytkownikow animes mieszka blisko ciebie (teoretycznie wszyscy, wiec mozesz wybrac sposrod kazdego uzytkownika) postanawiasz uciec z jednym z nich z tej koszmarnej sytuacji, w sumie masz tylko jedno wolne miejsce w swoim aucie (drugie zajmujesz ty) wiec wiekszej ilosci osob i tak nie wezmiesz, (jesli masz harem, wybierz rozwaznie). Kogo postanowisz ocalic, i dlaczego? Gdzie uciekniecie?

Biorę Laxa, bo to mój brat. Uciekamy do Szwecji i zakładamy tajną bazę.

Budzisz się w wielkim animesowym domu, niestety skończyły Ci się skarpetki i musisz udać się do sklepu po kilka nowych par, kogo wybierasz i dlaczego?

LittlePsycho: zabrała mnie kiedyś na krótkie snapchatowe zakupy, wiec juz mamy w tym wspólne doświadczenie XD

Budzisz się przywiązany do torów kolejowych i słyszysz zlbizajacy się pociag. Za twoimi plecami jesteś z kimś spiety/a kajdankami. Z kim?

LittlePsycho… Połoczanie mojej głupoty i jej trzeźwego umysłu… coś byśmy wymyśliły! XDD

Masz szanse wygrać teleturniej " Postaw na milion " Kogo byś zabrał? I dlaczego właśnie tę osobę ? !

Wzięłabym Bytersa, bo mądry z niego chłopak.

Musisz zamieszkać pod mostem. Kogo zabierasz i dlaczego?

Bytersa no… bo jest duży i ciepły i zawsze osłoni pod wiatrem.

Dostajesz zaproszenie na tygodniowe wczasy z Korwinem - Mikke. kogo zabierasz ze sobą?

Bytersa, bo śmieszkowalibyśmy se we trójkę xd

Znajdujesz na ulicy kupon który jak się okazuje daje wygraną dla dwojga na wczasy na hawajach.
Kogo zabierasz ze sobą by opalać się na plaży i nawzajem smarować się olejkiem przeciw słonecznym?

Wzięłabym Gintokiego Sakatę, bo by zrobił mi majonez.

No, chcesz wyruszyć w podróż w poszukiwaniu skarbu. Kogo zabierasz?

Z Tanovanem, byśmy perfekcyjnie kaleczyli po drodze wszystkie dobre piosenki.

Ziemie opanowały smoki, a ty dostajesz dwa mechy zdolne walczyć ze smokami, kto będzie drugim pilotem?

Biorę Chmurkę, olałabym smoki… i bym go wyzwała na pojedynek.

Nastaje koniec świata, wszystko wybucha! Ale masz szansę wylecieć w kosmos… i tak umrzesz… ale jeszcze se pożyjesz.