Aldnoah.Zero

W roku 1972, misja Apollo 17 odkryła na księżycu bramę czasoprzestrzenną pozwalającą na szybką podróż między Ziemią a Marsem. Wkrótce wybucha wojna między dwoma planetami – na powierzchni Ziemi lądują Marsjańscy żołnierze za sterami wielkich, stalowych gigantów, mając tylko jeden cel: doszczętnie wytępić całą ludzkość.

Anime opowiada o wojnie pomiędzy ludźmi na Ziemi, a ludźmi, którzy mieszkają na Marsie i uważają się za inną, odrębną rasę, lepszą od “brudnych” według nich ziemian.
Według mnie zaczyna się MEGA. Serio!

Jak ktoś nie może się przełamać, bo “mecha, roboty są ble” to zerknijcie na to:
https://www.youtube.com/watch?v=Xoqly3cifCs

Także mam 1 epek na świeżo w sumie. Ciekawy pomysł, piękna kreska, liczę na więcej :D

Ehh, jestem ciekawy czy księżniczka żyję… to by było za proste tak mi się zdaję.

Właśnie skończyłam… polecam tak bardzo, że aż sobie nie wyobrażacie. Muzyka rozwala system, a zakończenie… zatka was tak jak metrowy czopek. Obiecuję.

Obejrzałem 1 odcinek i zabrałem się za inne anime, jednak widzę że powinienem poświęcić troszkę więcej czasu temu tytułowi i dać mu 2-gą szansę :P

Ocenię po obejrzeniu całości ;)

Ja zrobiłam to samo, ale po 3ech odcinkach XD Znajoma mnie namówiła na dalej i nie żałowałam <3

Ufff, już myślałem że tylko ja porzuciłem to anime :P

Sialala, teraz drugi sezon, ale nie opłaca się robić nowego tematu XD
widzieliście “Count Mazuurka”? XD

Jak dla mnie 2 sezon jest gorszy i jakoś mi się nie podoba~