Aliceismad!

Hej, jestem tu nowa. W animu siedzę ładnych parę lat, bo jakoś od 2011 roku. Jednak miałam dłuuugą przerwę i jestem do tyłu z nowościami. Moglibyście podać mi jakieś ciekawe nowe tytuły? Z góry dzięki :3

Cześć! Skąd jesteś?? Jak Ci na imię?? Ile masz lat?? :D (100 pytań do:P)

Cześć. Od siebie zawsze polecam swoje ulubione anime “Darker than black” Obejrzyj jeszcze Death Parade :smile: Przerwa dobrze czasem robi. Nie nudzi się nic :joy:

Jestem z wielkopolski, imienia wolę na razie nie zdradzać :) lat liczę sobie 24, więc już trochę stara jestem :P

Hej, Death Parade już widziałam, to już dość stara pozycja :)

W zależności co lubisz to na pewno sporo tytułów się znajdzie. A i Ohayou

Witaj!
Bez owijania w bawełnę:
Jak tutaj trafiłaś?
Lubisz bekon?
Są starsi od ciebie.
Miłego pobytu na forum :P

Nie ograniczam się co do gatunków, przyjmę wszystko :)

przez google

fuj, nie

O, to ci nowinka :P dziękuję :)

hmhmhm, Hmhmhmhmhmh masz Kejka i Fi w znajomych na Malku, hmhmhmhm. Witam. I o to czy miałaś nick zaczynający się na literę “V” pytam.
Co do nowych anime. Hmhm, trudno czymś strzelić kiedy nie podajesz preferencji, każdy ma preferencje i bardziej lub mniej lubi dane gatunki. Dlatemu moja propozycja będzie następująca:
1.Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai+FILM OBOWIĄZKOWO po sezonie.
2.Mob psycho-2 sezony, 2 lepszy.
3.Dokończ Psycho Pass, obczaj najpierw 3 filmy kinowe, potem obejrzyj 3 sezon. Dobre to.
4.Araburu Kisetsu no Otome-domo yo.
5.Given
6.Violet Evergarden(Kyoani najlepsze!)
7.Devilman Crybaby- w sumie wszystko od Saru mógłbym polecić. Fajne mają animce.

Właśnie masz Rzelka w znajomych na malu. Pozdrów go i powiedz że za nim tęsknimy.

Witam o poranku.

Co kojarzy Ci się z czerwoną cegłą?

Ludzi z Wielkopolski im więcej tym lepiej, Poznań pozdrawia.
No i w sumie masz 24 lata to jak na te forum to nie jesteś wcale taka stara :smile:, tutaj średnia wieku jest spokojnie 20+
Co do anime to w jakich gatunkach gustujesz??

Wpadnij na czat, pozdro