Aloha!

Mam na imię Bartek. Pochodzę ze Świętokrzyskiego i aktualnie mieszkam w Kielcach. Mam 20 lat i na razie jestem nikim (albo jak kto woli bezrobotnym alkoholikiem, z którego mama jest dumna) czyli studentem :D Anime zainteresowałem się dość dawno temu (oglądając DB Z na RTL 7) lecz dopiero w ostatnim czasie nadrobiłem inne tytuły. Do tej pory najlepiej oglądało mi się: Naruto, Bleach, Shingeki No Kyojin, Drifters oraz Tokyo Ghoul.

Co mogę jeszcze o sobie napisać? Przez kilka lat trenowałem Taekwondo olimpijskie jednak bez jakichś sukcesów. Aktualnie dość często trenuje sam w swoim zakresie boks oraz taekwondo :D Gram na gitarze, czasami śpiewam.

Jeśli chodzi o muzykę to GŁÓWNIE Rock, czasami Metal i gatunki pośrednie :) Oczywiście jeśli spodoba mi się piosenka z innego gatunku to też słucham.

Na forum znalazłem się przypadkowo. Po prostu szukałem miejsca gdzie ktoś mógłby polecić mi inne serie anime.

Chyba to wszystko co chciałem napisać :) Pozdrawiam!

Yo,
Witamy na pokładzie, wpadaj na czat i baw się dobrze razem z nami
Oglądałeś overlord ?
Pozdrawiam

Niestety jeszcze nie oglądałem :(

siemka mugetsu!
co by tu…
hmm… BANKAI!
Wpadaj na czat xD

Witam Cie towarzyszu.
Lubisz sztuki walki,grasz na czymś i słuchasz dobrej muzyki xD Już Cie lubie
Zapraszam na czat.

Co myślisz o apokalipsie zombie?

Ojoj ciężkie pytanie mi zadałeś Vudzio :D I chyba nie jestem w stanie na nie w jakikolwiek sposób odpowiedzieć… Ale za to podoba mi się Twój nick! Nie wiem dlaczego, ale przyjemnie mi się kojarzy XD

Hejo, witam na tym zakamarku internetu. Mam nadzieje, że umilisz swój czas przebywając tutaj.
Lubisz smoki?

Yo
Pytań nie zadaję, bo nie mam kawy.

Oczywiście, że tak. Jak tu nie lubić smoków? :D

Skąd pomysł na nick?
Umiesz gotować?
Chyba tyle, sam nie wiem. XD

Kilka lat temu szukałem jakiegoś fajnego nicku. Męczyłem się przez dłuższy czas, ale nic nie przychodziło mi do głowy. Aż wreszcie, oglądając TV zobaczyłem tancerki tańczące Hula (taki taniec tradycyjny hawajski :D ) i wpadłem na ,Aloha’’ :D Natomiast 52 musiałem dodać, gdyż nick ,Aloha’’ był zajęty… Umiem gotować. Może nie jestem jakimś mistrzem kuchni, ale dobrze sobie radzę :)