Alternatywna historia

Witajcie

Tak dla własnej przyjemności i rozwoju postanowiłem stworzyć grę (taką dla fanów… nic poważnego raczej…) opartą o świat Naruto.
Problem w tym, że nie chciałbym tworzyć jakiegoś nowego wątku głównego i odchodzić od całej historii.
Myślę, że lepiej rozpocząć jakby wątek poboczny w jakimś momencie całej historii takiej jaką znamy.

Macie pomysł, który moment byłby najlepszy?

Ark z painem

a czemu akurat ten moment?
to jest tak mniej więcej połowa całości, nie?

ja szczerze mówiąc zastanawiałem się nad jakimś wątkiem z początku historii, gdzie postacie nie są jeszcze tak potężne jak później :)

Brak potęgi to lekko nuda chyba że ładnie zrobiłbyś jakieś drzewko rozwoju jeżeli to ci przeszkadza to najlepiej egzamin na chunnina

Można by sie zastanowić co te wszystkie postacie robiły gdy Naruciak ostro trenował

tylko, że w grze nie chodzi o skupienie się na postaciach z serii
to gra multiplayer czyli każdy by trenował swojego ninja, nie jakiegoś Naruto, Sasuke czy innego już znanego

Bożu zrób to byle gdzie jak tak ma to wyglądać

— 05.02.2016 —
www: http://narutogame.pl
fb: https://www.facebook.com/narutogamepl

kilka informacji na temat postępów w grze
0. mapa nadal mała i tylko kilka przeciwników (częsty respawn) w celu przetestowania funkcji gry

1. dostosowano system walki pod nowe umiejętności (blokowanie, unik, krytyk, celność) i statystyki (cios fizyczny PATT, obrona fizyczna PDEF, cios duchowy SATT, obrona duchowa SDEF, szybkość SPEED i życie LIFE)
  2. w związku z powyższym zresetowano postacie trzeba zacząć od nowa
  3. zaprogramowano nowy system walki uwzględniający powyższe zmiany
  4. regeneracja postaci i potworów przywrócona
  5. jak ktoś by pytał po co SPEED - im większa różnica w szybkości tym więcej obrażeń się zadaje
  6. można wybierać typ ataku: fizyczny albo duchowy
  7. ustawiono parametry przedmiotów i ich ceny, żeby kupować/zakładać przedmioty trzeba mieć odpowiedni poziom postaci, przedmioty wzmacniają także umiejętności blokowania uników itd
  8. domyślnie wszystkie nazwy wolałbym mieć w wersji EN niż PL i jak najmniej opisów a obrazowo przedstawiać wszystko

wciąż poszukuję grafika do gry i osób, które chciałyby pomóc przy tworzeniu fabuły i misji