Amnesia

Jeśli chcesz sprawdzić jak bardzo można znienawidzić główną bohaterkę,to dobrze trafiłeś. Po polsku Heroine można nazwać tylko jednym słowem - idiotka. Oglądając 12-odcinkowe anime można stwierdzić,że reżyser zapomniał obdarzyć postać najważniejszą rzeczą - mózgiem. A jeśli chcesz obejrzeć anime tylko dla bishów - to powodzenia i wytrwania życzę!

Pierwszego kwietnia, o poranku, nasza bohaterka budzi się i odkrywa, że nic nie pamięta. Nagle pojawia się przed nią tajemniczy chłopiec – przedstawia się jako “duszek” o imieniu Orion. Dziewczyna postanawia z jego pomocą jakoś odzyskać swoje wspomnienia… aż w pewnej chwili dzwoni telefon. Nie rozpoznaje ona imienia na wyświetlaczu, ale nieznajomy podobno jest jest “chłopakiem” – bohaterka postanawia się z nim spotkać, choć pomimo największych wysiłków, nie jest w stanie przypomnieć sobie jego twarzy.

Osobiście dla mnie to anime jest 4/10. Ta 4 to ratuje jedynie ŁADNA KRESKA. Ewentualnie muzyka. Ale zapraszam do podzielenia się własną opinią~~!

Trudno się nie zgodzić że główna bohaterka to idiotka,nie ma własnego zdania. I w ogóle mało mówi dość nudna postać,jednak jest ładna kreska i muzyka. Ostatni odcinek był naprawdę dobry (moim zdaniem),ale wieje nudą i w ogóle ostatni odcinek może dać trochę “dreszczyku” że tak powiem.
Oceniam to za 5/10. Za muzykę,kreskę i ten ostatni odcinek. Trzeba się zgodzić,że trzeba wytrwałości żeby dojść do tego 12 odcinka.

Ta Heroine,przypomina mi Yuuri czy jakoś tak z Diabolik Lovers. Maru jeśli nie oglądałeś,to możesz to obejrzyj dla porównanie między postaciami czy nawet anime.

Yona,jestem dziewczyną :smiley: Wiem,oglądałam Diabolik Lovers…nie wiem kto jest gorszy : Heroine czy Yurri :x. Ale chyba bym wybrała Diabolik Lovers przez muzykę <3. I w sumie klimat miał fajny. :x

Okej,Domyśliłam się. Jak coś źle napisałam o twojej płci to sorrki :). a myślę,że obie jednak jak miałabym wybierać to też Diabolik Lovers klimat fajny. Co do Heroine nie będzie miała mózgu,bo to był wymysł autora możemy tylko Heroine współczuć,chyba :).