Android emulator

Mam pytanko do tych, co się lepiej znają na temacie: Jak działa emulator androida na Nokię (WP)? I znacie jakiś darmowy?
W sklepie na moim telefoniku znalazłam AndroidEmulator - Ashish Dung Dung i jestem dość zdesperowana i gotowa wydać te aż (!!!) 8,50 XDD

Jaka wersja WP? Bo coś mi się wydaje, że jest to zwykły launhcer, który zmienia tylko design, przy czym nie pozwala instalować appek z Androida. Z tego co wyczytałem jest to możliwe od WP 10 i to w inny sposób. url= How to install Android APK on Windows 10 Mobile | IBTimes UK [/URL]
BTW to chyba nie ten dział ;3

Nie wiem czy to Cię ratuje, ale istnieje dystrybucja Linuxa, który ma wbudowany emulator androida. http://delfinlinux.pl/ Sam system instalowałem jako maszynę wirtualną, emulatora jednak nie testowałem, ponieważ nie odczuwam takiej potrzeby.

Chyba nie o to Eiu chodziło :3 Chodzi tu o połączenie WP z Androidem.

Project Astoria został wycięty już z WP i nie da się już zainstalować apek z Androida.
Na WP nie ma żadnego emulatora Androida niestety.

/dead/
Idę utopić swój telefon w Wisloku
Może dostanę nowy…

Domyślam się, ze nie o to, ale pomyślałem, że to mogłoby być alternatywą i Eiu mogłaby na kompie apki z androida używać.

BTW to lepiej na Windowsie zainstalować emulator Androida. Sam kiedyś korzystałem. Po co zaraz Linucha odpalac? :slight_smile: Tym bardziej, że o to się Eiu pytała :smiley:

No bo ten Delfin jest malutki i się go wygodnie używa w maszynie wirtualnej xD. Z resztą on jest w sumie tak prosty, że nawet ktoś kto wcześniej nie miał linuxa powinien ogarnąć. Z resztą nieważne. Zdaje się, że niestety w tym w czym Eiu chce pomocy, nie zyska jej. Jak będziemy mieli nasze rozmowy o kompach na Jitsi albo gdzieś tam to będziemy mogli kontynuować rozmowę Szymku, by tu tematu nie śmiecić. Powiem Ci wtedy więcej o tym systemie, bo trochę się nim bawiłem :wink: