Androidowe gry godne polecenia

TEMAT SŁUŻY TYLKO DO PRZEDSTAWIENIA/POLECENIA GIER, PROSZĘ BEZ KOMENTARZY.
Postuj wg. wzoru:
[ol]
[li]Obraz z gry/nagłówek/etc[/li][li]Opis gry[/li][li]Link do gry[/li][li]film przedstawiający grę o ile jest[/li]RESZTA WYPOWIEDZI - DO KASACJI
[/ol]

http://osxreality.com/wp-content/uploads/2009/01/edge-ti.jpg.pagespeed.ce.48Js-yD8Eg.jpg

Opis:

EDGE to gra w której przemieszczamy sześcian po zawieszonych w próżni, obłędnie zaprojektowanych poziomach.Założenia mechaniki rozgrywki w EDGE Extended są bardzo proste przemierzamy kolejne plansze pod postacią sześcianu, który potrafi wdrapywać się na schodki takie samej wysokości jak on sam. Celem jest ukończenie etapu w jak najkrótszym czasie i z jak najmniejszą liczbą zgonów. Aby otrzymać najwyższą ocenę (S+), należy również zebrać po drodze wszystkie pryzmaty. Z uwagi na to, że często znajdują się one w trudno dostępnych miejscach, wymagających nierzadko odszukania sprytnie ukrytej ścieżki, nie jest to łatwe zadanie.

Link do sklepu: Google.Play
Wersja crack - istnieje (chomikuj i inne)

http://www.bestoldgames.net/img/ss/supaplex/supaplex-ss1.gif

Supaplex

Opis:

Akcja gry dzieje się we wnętrzu komputera - stąd układy scalone, dyskietki, pamięci itd… Poruszasz się małą czerwoną kulką i zjadasz zielone pola (układy scalone) aby móc zebrać czerwone trójkąty. Po zebraniu wszystkich trójkątów udajesz się do punktu E czyli wyjścia.

Link: Google.Play - Darmowa

Przetestuj na PC (online):Testuj

http://wpuploads.appadvice.com/wp-content/uploads/2009/04/photo-28.jpg

Pocket Tanks
Opis:

Pocket Tanks jest ciekawą grą logiczną, posiadającą także elementy strategiczne. Celem gracza jest wywołanie jak największych uszkodzeń w czołgu przeciwnika za co zdobywa punkty. Wymiana ognia odbywa się na zmianę.

Gra oferuje tryb rozgrywki z komputerem, wtedy można ustawić poziom trudności (od 1 do 10). Producent udostępnia także tryb, w którym można zmierzyć się z realnym przeciwnikiem przy jednym komputerze. Po za tymi dwoma rodzajami rozgrywki istnieje także opcja ćwiczeń, gdzie doskonalić można swoje umiejętności.

Z pozoru wszystko wydaje się bardzo proste jednak nie można zapominać o bardzo urozmaiconej rzeźbie terenu i często zmiennych warunkach atmosferycznych.

Link Google Play: Google.Play (bezpłatna)
Wersja crack: dostępne na chomiku i innych w wersji deluxe z wszystkimi broniami

https://imagenes.es.sftcdn.net/es/scrn/3338000/3338285/triple-triad-10-700x420.jpg

Opis:

Triple Triad jest grą karcianą występującą w Final Fantasy VIII. Dla graczy może być ciekawym dodatkiem i rozrywką w przerwie między walkami. Moim zdaniem nie jest bardzo trudna o ile nie trafi się na zasady gry typu Random. Wtedy można stracić swoje najlepsze karty, które później ciężko odzyskać.

Poradnik: >>>TUTAJ<<<

Link Google Play:Google.Play (bepłatna)