Angel Beats!

Akcja Angel Beats! ma miejsce w życiu po śmierci. Historia podąża za Otonashim, chłopcem, który po śmierci stracił wszystkie wspomnienia odnośnie swojego życia. Zostaje on przeniesiony do szkoły, która jest zawieszona pomiędzy niebem a ziemią. Uczniowie, którzy tam uczęszczają mają się nauczyć jak pozbyć się wszelkich tęsknot i przywiązania do swojego poprzedniego życia, aby spokojnie móc odejść do nieba. Nasz bohater spotyka tam dziewczynę o imieniu Yuri, która zaprasza go, aby dołączył do jej organizacji SSS - Shinda Sekai Sensen (jap. Pozagrobowy Front Wojenny), która buntuje się przeciw Bogu. Szkolna rada uczniowska i jej przewodniczący, anioł Tenshi, mają za zadanie utrzymanie w placówce status quo, a tym samym muszą walczyć przeciwko SSS.

Moja ulubiona bajka, ma wszystko co lubię w anime. Dobra komedia szkolna z domieszką akcji, dramatu i romansu. Serdecznie polecam!

Moje ulubione anime :D

Może i niektórzy czepiają się tego tytułu, ale ta bajka ma w sobie to coś. To coś przez co z każdym kolejnym odcinkiem coraz bardziej zżywamy się z bohaterami, przeżywamy z nimi smutki i radości i razem z Otonashim staramy się dowiedzieć o przeszłości. Genialny Humor, ładna kreska i genialni bohaterowie, chodzi mi tutaj o ich charakter, zachowanie w trudnych sytuacjach itp.

Dance with me ;)

Bardzo przyjemna seria. Przyjemna fabuła, wesoły humor
oraz przewspaniałe zakończenie…
Co prawda nie jest to GC jednak sama seria
zasługuje na wysokie noty oraz jest godna polecenia ^^
Więc polecam :D

Jest to jedno z pierwszych anime, które oglądałem i pierwsze, przy którym płakałem.
Bardzo przyjemnie się oglądało i humoru nie zabrakło .
Polecam.

Kocham to anime <3 Kocham piosenki z tego anime <3 Naprawde nic, tylko polecac :D

Popieram :D

W porównaniu do Kanona, Air, Clannada czy nawet Little Busters tych samych autorów, to dno.

Jeśli nie porównywać go do niczego to nie jest złe.
Chociaż mnie w takich animcach zawsze denerwuje, że zanim jakaś akcja się ostra zacznie dziać to muszę przeboleć średnio-śmieszne komediowe wątki przez całą serię =.=

Ma być podobno 2 sezon, ale jak dla mnie nie powinni tego robić. Jedynie to remake bo np nowa historia/postacie to musiało być na prawdę na wysokim poziomie bo inaczej to same hejty dorwie.

A propos szumu na temat Angel Beats!

na FP wrzucałem ;p

Nie jest złe widziałem lepsze i widziałem gorsze dam takie 7/10

Noo bez przesady aby twierdzić ze to jest “nie jest złe” akurat z anime które “MUSI” się oglądnąc ma noty 9+. Jak dla mnie to ma 9/10 bo fabuła dotycząca bohaterów była zbyt krótko opisana ;(

Wiem, że dałeś na FP, przecież zalajkowałem :D

Sprawdziłem dogłębniej temat i szykuje się jakaś konferencja na 22 grudnia, ale pewnie o tym wiecie :P
No i nowe projekty postaci, to chyba oczywiste :P

Chciałem to obejrzeć ale po 3-4 odcinkach odechciało mi się. Może inni opiewaja zajebistosc tego anime ale mi nie przypadło do gustu. To co o obejrzałem oceniam na 3/10. To tylko moje zdanie :) Innym może się podobać ale dla mnie była lipa

Z tego co pamiętam to akcja się dopiero później rozkręca, więc nie ma co tak szybko tego porzucać. /// Macie jakieś inne pomysły na to, co to może być? W kontynuację i na remake jakoś ciężko uwierzyć

Pewnie dadzą nową fabułe i bohaterów oraz np jakąś główną postać z 1. Np ten co został na samym końcu bedzie liderem nowej drużyny walczacej przeciwko czemuś, ale bedzie pomagał cieszyc się biedaką które tam się znalazły znaleźć szczescie i ukojenie aby mogli odejsc w spokoju.

Przeżywać drugi raz to samo… Strach pomyśleć, ale miło by było kontynuację zobaczyć :)

Jak dla mnie nie powinni robić kontynuacji z tymi samymi bohaterami, inaczej to sie jak dla mnie mija z celem stworzenia 1 sezonu.

Jakąś Charlotte nam pokazali… Już się doczekać nie mogę, tylko przydałaby się ta zapowiedź w Polsce, a nie tylko w Japonii.

No cóż, zapowiedź dotyczyła VN a nie nowego sezonu, jednak ma wyjść special pt. Hells Kitchen.