Angielskie pliki języków

/home/fdrfaxjy/domains/animes.pl/public_html/inc/languages/english/moveposts.lang.php does not exist

Pisałem na shoutcie 3 razy (gdy byli obecni administratorzy/moderatorzy). Dobre pół roku (jak nie rok), a problem nie został rozwiązany. Błąd ten nie pozwala mi uzywać forum normalnie. A wystarczy skopiować pliki z folderu “polish” do folderu “english”.
I właściwie dlaczego brakuje angielskich plików. Są to oryginały silnika forum.

Tylko czekam na nonszalanckie “A po co ci forum po angielsku?” “Jesteś polakiem!”.

.<

“A po co ci forum po angielsku?” “Jesteś polakiem!”.

Doszło do tego, że aby przeczytać własny wątek musiałem zmienić język forum na polski…

Bardziej irytują mnie podwojone shouty. ;)
Kolejna rzecz, której administracji po prostu nie chce się robić. Sam prowadzę forum i jeżeli już coś jest do zrobienia to zwykle prędzej czy później dobrze to robię. Polecam taką taktykę.

Jeśli chodzi o podwójne shouty to nie jest tak, że administracji nie chcę się tego robić. Sam polski modder który tworzył tą wersję nie wie jak ją naprawić, zna tylko 1 sposób (dodanie ogłoszenia) u nas to nie działa czat był wiele razy zmieniany ale oczywiście wam pasuję tylko ten… Jeśli chodzi o angielskie pliki językowe to nie wiem czy po prostu nie usunę możliwośći wyboru tego języko bo niby po co ktoś ma go używać jak to tylko polskie forum.

Angielski jest natywnym językiem silnika forum. Dziwi mnie dlatego (jak i w końcu irytuje) brak większości plików tegoż języka.

Naprawione, posprawdzaj jeszcze może czegoś nie zauważyłem.