Animal Crosing new horizons

Szukam ludzi do wspólnej gry jak i chwalenia się swoimi wyspami, różnymi poradami i ciekawostkami. Postaram się dziennie coś wstawiać by nie umarło i żeby może komuś pomóc ;’)

1lajk

Dzień dobry! Dzisiaj wskakuje sztuczka dla początkujących, jak zoptymalizować wydobywanie surowców z kamienia!

Mechanika wydobywanie surowców z skał w animal crosing polega na uderzaniu narzędziem (siekierą lub łopatą, nie jak w klockach kilofem :v). Po pierwszym uderzeniu jest odliczany czas w którym mogą wypadać przedmioty. Za każdym uderzeniem nasza postać sie odrobine odsuwa przez co tracimy czas. Jest jednak sposób jak na to zarazdzić!

1. Na początku znajdujemy kamień:
  2. Następnie wykopujemy dół tak jak na zdięciu:
  3. Drugi dół kopiemy na skos od pierwszego:
  4. Stajemy pomiędzy dołami i obracamy się w strone kamienia, tak zablokowujemy naszą postać przed cofaniem:

Tak właśnie najłatwiej zdobyć maksymalną ilość surowców, najczęściej jest to pomiędzy 6-8

Mam nadzieje że pomogłem, czekam na konstruktywną krytyke i mam nadzieje że dalej będe mógł się z wami dzielić ciekawostkami i trikami z animal crosing!

Dla mnie kwestia do wyjaśnienia jest fenomen tej gry. IMAO to taki mobilniak w cenie gry AAA. Który się nudzi po pół godziny grania bo już teoretycznie wszystko w niej zrobiłeś i elo. Koniec gry

1lajk

Musze cię rozczarować ale porcjowanie kontentu w tej grze jak i to że premiera wypadła w czasie pandemii idealnie sie zgrało. Ta gra jest stworzona do krótkich sesji co dziennie a z czasem przybywa obowiązków. Przyznam, nie jest to gra dla każdego, ale nie ma takiej gry która się każdemu spodoba.