Anime Aplikacja

Szukam aplikacji dzięki której będe mógł oglądać anime po polsku na telefonie,tablacie ogólnie na androidzie.
Bo z angielskim to u mnie ciężko :panda20:
I prosiłbym jeszcze o proces instalacji :P

1. O ile się nie mylę nie ma aplikacji do oglądania anime po polsku na androidzie. Kiedyś był projekt z aplikacją Shitdena ale został on usuniet. Jakis czas temu powstała także aplikacja Anime Odcinki ale z tego co wiem projekt został porzucony albo nadal można go pobrać lecz działa on na 1/10 telefonów i często crashuje.
    Polecam pobrać sobie Adobe Flash Player’a na telefon i wtedy oglądać anime onlajn przez przeglądarke w urządzeniu.

2. Jest także opcja pobrania sobie odcinka anime z torrentów (onlajny ssą, torrenty for the win) i wtedy zwykły plik mp4 z anime przerzucić na telefon i oglądać.

PS.Polecam jednak oglądać po angielsku. Polskie suby to taki lekki rak no chyba, że masz napisy od tych większych i znanych grup które tłumaczą anime na dobrym poziomie.

Polecam przeglądarkę UC Browser(nie jestem pewien co do nazwy) + flash. Przeglądarka ta ma wbudowany fajny player, używam i polecam ;)