Anime do wyluzowania się

Szukam czegoś luźnego. Może być komedia czy romans nie musi. Coś typu Gamers!, Yahari Ore, Nantsu no taizai. W sensie coś co miło się ogląda i no tego… nie wiem jak to powiedzieć. Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi :)
Tu mój MAL

Pooolecam gorąco Barakamon. Świetna seria z baaardzo dobrym humorem

Beelzebub (koniec historii tylko manga)
Nisekoi (2 sezony,koniec historii tylko manga)
Hataraku Maou-sama!
Kimi ni Todoke (2 sezony)
Magi: The Labyrinth of Magic (2 sezony,manga kończy się w ciągu następnego miesiąca)
Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin (wojenny,ale przyjemny w oglądaniu)
Yamada-kun to 7-nin no Majo (TV)

Też pomyślałam o Barakamonie :P
Oprócz tego:
-Arakawa under the bridge
-Gekkan shojo nozaki kun - taka lekka komedyjka ze szkolnym romansem
-Baka to Test to Shoukanjuu - chyba najbardziej godne polecenia. Jeśli jeszcze nie oglądałeś to jest to must watch. Niektóre gagi pamiętam do dziś, mimo że widziałam to chyba sto lat temu :P

Slayers- anime co prawda z 1995 ale postacie są świetne i mają równie dobre poczucie humoru.Gagi są naprawdę zaskakująco dobre. Takie inne od dzisiejszego humoru w anime. Fantasy z czarodziejką w głównej postaci, która ma charakter,a nie jest tylko pustą loli.

Soul Eater- szybka akcja, świetne animacje walk, luzacki styl i oryginalna ale nie pokręcona kreska oraz lekkie poczucie humoru. ,Cool’’ to pierwsze co mi przychodzi do głowy jak je widzę. W głównych rolach nastolatkowie korzystający z pomocy innych nastolatków zmieniających się w broń.

Blood Lad- dzieje się w zaświatach, gdzie istoty nadprzyrodzone trzymają piecze nad różnymi jego dzielnicami i walczą o wpływy. Główny bohater to wampir, jeden z władców dzielnic, otaku. Do jego dzielnicy trafia śmiertelna dziewczyna i od tego zaczyna się bardzo wartka akcja która błyskawicznie rozwija się i kończy w 12 odcinków.

Nie było jeszcze, więc ode mnie: Binbougami ga!
Uhahałem się mocno, a i jakiś niby romansik jest.