Anime, na które według was jest za duży hype

Anime, które są zbyt popularne, każdy je zna i ogląda, a wy nie rozumiecie dlaczego

Na przykład mnie irytuje to, że MHA jest wszędzie, w sklepach zwykłych, internetowych, miliony fanficków, dzieci nazywające się otaku, chociaż obejrzały tylko to jedno anime. To nie tak że mi się nie podoba, ale po prostu tego jest za dużo.

W Naruto końcówka i to przeciąganie zwłaszcza było męczące…

i to samo przeciąganie dalej jest w One Piece

Obydwie serie polecam, ale niestety warto czasami przewijać…

Z innych przykładów, które przychodzą mi do głowy (ale bez tytułów) to różne Hentaie :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Wszyscy IRL oglądają jakieś shoneny, a CGDCT nikt. Więc pluję na wszystkie shoneny.

ps sprzedam opla

Oj tam @Kot masz cale serie jak Girls und Panzer, highschool fleet, jescze to samo tylko z samolotami, nie pamietam tytulu, Gunslinger Girl :D

Poza tym kilka sezonow wstecz, kilka lat to isekaie byly katowane do bolu, zrobil sie wysryw slabych Isekai :)

Z góry przepraszam wszystkich fanów ale - Attack on Titan.

Przebrnęłam przez pierwszy sezon, który wlekł mi się jak flaki z olejem, nie przywiązałam się do żadnych postaci i w ogóle nie było jakiś większych uczuć z mojej strony w trakcie oglądania tego show.

Aczkolwiek myślę, że może by mi bardziej podeszło gdybym nie zaczęła go oglądać gdy już przynajmniej dwa sezony wyszły, a Internet był pełen memów i spoilerów. Element zaskoczenia raczej/na pewno zadziałałby na plus. :thinking:

1 polubienie

Boże sooo true :+1: