Anime o dwóch chłopakach

Szukam anime o dwóch chłopakach, którzy zakochali się w sobie.
Pamiętam, że pierwszy, prawdopodobnie czarnowłosy, który był bardziej tsundere, wychodził często po zakupy i brat prosił go żeby kupił lody.
Było lato i chyba właśnie wtedy poznał tego drugiego chłopaka i spotykali się przypadkiem jak ten pierwszy szedł po lody.
Potem czarnowłosy chłopak zapraszał tego drugiego do siebie i przedstawił jako przyjaciela, a raczej dużo ich nie miał.
Czarnowłosy miał dużo rodzeństwa, w tym młodszych braci bliźniaków, którzy bardzo polubili jego chłopaka.
Oczywiście rodzina czarnowłosego nie wiedziała, że oni są razem.
Ten drugi chłopak mieszkał tylko z matką, która wiedziała, że jest gejem i go chyba nawet wspierała, ale na pewno to akceptowała.
Pamiętam też sytuację, że ten drugi chłopak chciał uprawiać seks z czarnowłosym, ale ten czarnowłosy nie chciał tego robić w domu bo jego rodzina tam była i nie było dnia żeby byli sami. Prawdopodobnie dziewczyna starszego brata tego czarnowłosego przychodziła pomagać im gotować i zajmować się domem.
Chyba na święta cała rodzina czarnowłosego pojechała na nowy rok do rodziny, ale czarnowłosy nie pojechał żeby w końcu mieć wolną chatę i zaprosić swojego chłopaka.

I tu już nie jestem pewna czy nie pomyliłam anime, ale ten czarnowłosy chyba chciał wyjechać na studia żeby jego brat mógł się w końcu ożenić ze swoją dziewczyną i ona mógłby by się wprowadzić i im pomagać, ale on musiałby się wtedy wyprowadzić.

1 polubienie

doukyuusei bardzo polecam choć jest to film to naprawdę wciąga ^^

1 polubienie