Anime Pixel FanArt


#1

Witam. Założyłem ten temat, abyście mogli ocenić/zobaczyć mój twórczy projekt. Na internecie pełno krąży jakiś tam szkiców/rysunków związanych z anime, a ja postanowiłem zagłębić się troszkę dalej mianowicie postanowiłem tworzyć w grze własne projekty FanArtow o tej tematyce. Tak się składa, że na youtubie nie znalazłem z polskim komentarzem, ba nawet z angielskim pixel artow o anime. Występowały tylko projekty z podstawioną muzyką.
A teraz zapraszam was do zapoznania się z filmikiem. W filmiku parę rzeczy jest wyjaśnionych, ale gdyby były jakieś niejasności lub pytania to piszcie śmiało tutaj, na youtubie lub na moim fanpageu.

I tak oto powstał mój drugi FanArt tym razem jest to Senjougahara z Bakemonogatari. Tym razem w innym stylu bo bez mojego głosu: ( ogólnie testuję, który odbiór przez z was lepiej się przyjmie więc piszcie w komentarzach co według was jest lepsze, czy z moim głosem czy bez niego)
Pod koniec filmiku są najważniejsze informacje o tym projekcie, więc myślę, że warto oglądnąć do końca albo przewinąć.
Serdecznie Zapraszam do ogladania:

I jeszcze na koniec link do mojego Fanpage na facebooku:


#2

1 zwieksz ilosc chunkow renderowanych na maximum
2 dlugo ci schodzi nad takim artem?
3 zapraszam na server mc naszego forum (narazie lekka beta ale grywalny)


#3
  1. Ok dziękuję za poradę zaraz to ogarnę.
  2. Wszystko jest na obu materiałach wyjaśnione, ale mogę ci napisać ze Lucy zajęła mi 24 h, a senjougahara gdybym nie robił z kolegą to pewnie ± 48 h, a takto 24 h.
    3…Pewnie niedługo zajrzę, dziękuję za zaproszenie.