Anime podobne do Monstera lub Steins Gate

Ja wyzej, poszujuje anime podobnych do tych tytulow, ale wylaczajac Robotic;Notes, bo to juz czeka w kolejce ^^

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

To poda ktoś coś xD ? Jakiś dobry kryminał albo coś podobnego do Steins;Gate wyłączając Death Note i Robotic;Notes. Szukam, szperam i chce mieć opinie z różnych miejsc, by zadecydować od jakiej serii zacząć :)

Widzę, że nie tylko ja utknęłam w poszukiwaniach. .w.
Chociaż nie sądzę, aby znalazła się druga tak świetna pozycja jak Steins;gate.
Więc tylko podbijam pytanie T^T

Polecam wam Baccano. Może nie jest mroczne, ale fabuła jest równie dobra co w poszukiwanych :)
Cowboy Bebop jest dobre i może się wam spodobać
Samurai Champloo może przypaść do gustu.

Właśnie po DOGS’ach miał zerknąć na Baccano. Jak dobre to chyba wezmę się za oglądanie. :'3
Samurai Champloo… o tym nie słyszałam. Trza na to zerknąć.

Dzięki, że chociaż ktoś odpowiedział na moje wezwanie ^^. Dzięki Mistrzy, poleciłeś mi wiele fajnych serii. Następną chińską bajką, którą zamierzam obejrzeć, będzie Tengen Toppa Gurren Lagann :P

A włacha! Przypomniałam sobie.
Ostatnio mój niezawodny intelekt wskazał mi Mousou Dairinin (pacz tutaj http://anime.tanuki.pl/strony/anime/183-paranoia-agent/rec/180). Co prawda nie miałam jeszcze okazji tego obejrzeć, ale… zainspirowało mnie.

Z tego co widzę, może być ciekawe, ale nie wiem czy łatwo będzie znaleźć :P

Znaczy, że odcinki? B| Tutej są - http://shinden.pl/anime/300-mousou-dairinin/episodes
Jak skończę oglądać W.i.t.c.h. z moją siostrunią to zobaczę trochę i podpowiem czy warto czy też nie. :3

Paranoia Agent leciało kiedyś na Hyperze. Jest zajebiste. Polecam również :D

Dzięki Adrianno :D, ja szukałem i znaleźć nie mogłem :). Z pewnością się ogarnie ^^

Spoczko foczko!
Jak coś wylukam to się zdzwonimy! :'D

psycho-pass, noir, Polecam. z tego pierwszego wyszło nawet kilka filmów, też niezłe.

Psycho pass to świetne anime, Noir ogarnę, dzieki :)

Code Geass, Death Note, Ghost in the Shell, Boku Dake.

Boku Dake właśnie mam zamiar obejrzeć, wiele dobrego o tej bajce słyszałem.

Trochę inne niż Steins, ale powinno ci się spodobać.