Anime podobne do Rakudai Kishi no Cavalry

Siema szukam anime jakiegoś z humorem typu fantasy / szkolne/walki mniej wiecej coś na wzór Rakudai Kishi no Cavalry
chce się pośmiać po prostu

Gakusen Toshi Asterisk, Seirei Tsukai no Blade Dance, Hidan no Aria, Hagure Yuusha o Aesthetica… Takich bajek jest naprawdę sporo. Można wymieniać i wymieniać.

to wymieniaj dalej bo wszystkie te obejrzałem :P

Asura Cryin’; Ichiban Ushiro no Daimaou; Isuca; Itsuka Tenma no Kuro Usagi; Kore wa Zombie, desu ka?; Kyoukai no Kanata; Kyoukai no Rinne; Mahouka Koukou no Rettousei; Ore, Twinail ni Narimasu; Strike the Blood.

te też obejrzałem o prócz asura cryin , znasz może jakieś o inny świat/główny bohater to ciota lub koks / przygodowe z walkami

Asu no Yoichi!, Beelzebub, Blood Lad, Chuunibyou demo Koi ga Shitai!, Date A Live, Gakusen Toshi Asterisk, Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri, Grisaia no Kajitsu, Hagure Yuusha no Aesthetica, Haiyore! Nyaruko-san, High School DxD, Highschool of the Dead, Hitsugi no Chaika, Hundred, IS: Infinite Stratos, Ixion Saga DT, Kaze no Stigma, Kore wa Zombie Desu ka?, Machine-Doll wa Kizutsukanai, Mahouka Koukou no Rettousei, Maji de Watashi ni Koi Shinasai!, Medaka Box, MM!, Monster Musume no Iru Nichijou, Needless,Ore, Twintail ni Narimasu., Rokujouma no Shinryakusha!? (TV), Seireitsukai no Blade Dance, Seitokai Yakuindomo, Shingeki no Bahamut: Genesis, Terra Formars,

dzieki bede miał co oglądać bo wielu nie oglądałem z tych tytułów

Może jeszcze coś z tych Ci wejdzie ;)
Hai to gensou no grimgar, danmachi, Black bullet, absolute duo, kampfer, no blade dance, no World break, zero no tsukaima xd

hmm tak szczerze to nie kojarzę anime po ich nazwie i tak jakoś wyszło że wszystkie obejrzałem jak byście byli tak mili i podali więcej tytułów był bym wdzięczny :D

Rosario to vampire, kami nami zo, to love-ru, sora no otoshimono, trinity seven, boku wa tomodachi, yamada kun to 7, mayo chiki!, monster musume, shinmai maou no testament, chaos head 1-2 sezon, shuffle, campione, sora no otoshimono, nyan koi!, mudan no ou to, maji de watashi, arcana familgia, taimadou gakuen 35, saijaku muhai no bahamut

powinno znalezc sie cos ciekawego XD

Nabari no Ou jedyny tytuł którego nie kojarzę XD

soul eater, akame ga kill, hataraku maou sama, re zero, fate/stay night, nanatzu no taizai, claymore, magi, kekkai sensen, akatsuki no yona, rokka no yuusha, Pandora hearts, kaze no stigma, musaigen no phantom, maoiyu maou yuusha, hagure yuusha…

Straciłem tutaj dzisiaj dużo życia XDDDDDDD