Anime podobne do Ranmy

Witam, szukam dobrego anime podobnego do Ranmy. Chodzi mi tutaj głównie o chumor i aby również było o sztukach walki. Zależy mi też żeby była to seria już zakończona ale tak definitywnie a nie że np. dalszy ciąg trzeba czytać w mangach lub zakończenie które niczego nie wyjaśnia ani nie rozwiązuje (jak to miało miejsce choćby w Ranmie). Oglądałem Dragon Ball, Slayers, Bleach i zacząłem Fairy Tail jednak po kilkudziesięciu odcinkach znudziło mi się. Natomiast za nic nie mogę się przekonać do obejrzenia Naruto, One Pice i One Punch Man. Nie musi to być nowe anime, a nawet wolę starsze. A i dobrze by było gdyby można je było obejrzeć w języku polskim, choćby z napisami. Poleci mi ktoś coś ciekawego?

Hmmm humor i sztuki walki… Ciężko mi teraz coś wymyślić, ale większość z tego pokrywa Katanagatari. Jak coś mi przyjdzie do głowy to napiszę

Tanovan sama historia wydaje się bardzo ciekawa jednak nie przekonuje mnie sposób rysowania postaci. Wolałbym coś co wyglądem również przypomina nieco Ranmę lub Slayers

Gto, humor jest i umieją sie napieprzac… Albo gintama… No kurde stary. Większość anime prezentuje humor i nawalanie sie… I nie patrz na kreskę bo to najwieksza glupota

@Benek ok ale nie każde anime ma humor w takich klimatach jak Ranma np. Slayers czy Dragon Ball były zupełnie inne

Soul Eater polecany ode mnie. Na fabule lepiej, się nie skupiać by się przyjemnie oglądało, ale myślę, że pozostałe warunki spełnia.

Fooziu dobrze prawi, (jak przystało na starego mędrca).
Soul Eater, hunter, tak w sumie to dobre skille i pseudo nawalanie się jest tez w kuroko no basket xD

Powiem tak jak zależy ci na humorze to dostaniesz ją w takiej sportówce jak Slam dunk :P A co do Kuroko szkoda czasu drętwy humor i nuda do tego super moce no prosze cię od kiedy w koszykowce pilka swieci na niebiesko przy podaniu albo kolo widzi boisko od góry xD Slam dunk pokarze ci zajebiste emocje bez odbiegania od realiów :P

A tu video :)