Anime podobne do Sao 2

Witam poszukuję anime coś typu dragon ball albo Sword art online szczególnie drugi sezon gdzie główny bochater jest w steampunku
w tym drugim w drugim sezonie jest tak zaje***te intro że mogę je godzinami oglądać
znalazłem na internecie anime “Log Horizon” na razie fabuła identyczna jak w SAO biorę się za oglądanie

Jeśli idziesz w stronę “Log Horizon”, to wartę moim zdaniem jest też zahaczenie o “Overlord”. Co do samego LogHorizon, mi się przyjemnie je oglądało i mogę od siebie polecić :D

Do SAO jest podobne jeszcze Anime: .hack//Sign na ile to nie powiem, bo jeszcze nie oglądałem ale ludzie twierdzą jeśli podobało Ci się SAO to ten tytuł też z pewnością Ci się spodoba :)

No game no life może ci się spodobać. Log Horizon to dobra seria i fakt ma sporo podobieństw do SAO. A z tego co wiem na pewno co warto zobaczyć to BTOOM!

dzięki teraz to do nowego roku napewno mam co oglądać :D jestem narazie na 9 odcinku Log Horizon i powiem że nawet ciekawe tutaj jest więcej rpg niż w sao bardziej są poruszane sprawy questów i mniej się o normalnym świecie wspomina

Hai to Gensou no Grimgar
jeszcze ode mnie ^^

W Log Horizon to było trochę śmieszne z tym, że w sumie nikt się nie przejął, że ich wciągnąłem. Większym problemem było, że żarcie nie smakuje :p

ale troszke pomineli wątek wciągnięcia do gry bo niby jak to zrobili przez ekran wciągnęli ?