Anime podobne do SAO/Accel World

Dobry, poszukuję anime podobnego do SAO i Accel Worlda, może po troszku też Shingeki no Kyojin. Nie chcę anime z “motywem” piratów. Generalnie miło by było, gdyby było troszkę dłuższe niż ~20 odcinków (tak z 50 jest w sam raz, ale jak będzie więcej to nie będę narzekał :)). Bardzo bym chciał, żeby anime zawierało mały wątek “romansu” (mam na myśli coś na zasadzie tego co mogliśmy zobaczyć w SAO, czy po części w Accel World).

Oglądałem: Accel World, Sword Art Online, Shingeki no Kyojin, Bleach, Naruto, Fairy Tail, Death Note, No game no life

Z góry dzięki za pomoc. :)

Może by tak log horizon?
Albo gakuen toshi Asterisk?

Nad Log Horizon już w sumie też myślałem, ale mocno podzielone opinie mnie trochę odstraszyły.

Mógłbyś mi opowiedzieć coś o tym drugim? Któreś z nich zawiera jakiś mały, wspomniany wątek miłosny?

zobacz:
Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka
Btooom!
Hai to Gensou no Grimgar

Oj zdecydowanie podbijam Grimgara, szkoda że nie ma kontynuacji, bo seria dalej jest jeszcze lepsza ;) Do tego w tym sezonie wychodzi nowe anime, w którym ziomek przeniósł się do świata anime, ale za dużo nie mogę o nim powiedzieć, bo dopiero jeden odcinek widziałem. Jego tytuł to: Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku, ale tak jak mówię, nie mogę polecić w 100%, bo widziałem tylko 1 odcinek do tej pory

Nie patrz na podzielone opinie. Log Horizon jest bardzo fajnym anime. Ja też się wahałem, ale warto obejrzeć :)

Do podobnych anime to polecam Hack, Re:Zero oraz Konosube :D
To ostatnie Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! w skrucie Konosuba jest najlepsza :D
Tony śmiechu i świetna fabuła. Barwne postaci, dobra muzyka i ta dziwna kreska.

I ma dwa sezony :)