Anime podobne do Steins;Gate

Dzisiaj skończyłem oglądać anime Steins Gate i było to chyba najlepsze anime jakie w życiu widziałem. I w tym momencie nasuwa się pytanie: czy jest coś podobnego? Jeżeli tak to bardzo proszę o podanie tytułu. Będę niezmiernie wdzięczny za każdą pomoc.

Najlepsze? nie oglądałeś SAO? :p

Trudno określić, czy jest podobne… troche byś musiał szczegółów podać - co ci się podobało najbardziej czy coś…

http://animeon.pl/anime.php?query=&type=0&year_start=&year_end=&rating_grater=&rating_less=&episodes_start=&episodes_end=&genre%5B%5D=40&sort=4&order=desc

Pamiętaj również o filmie: Steins;Gate Fuka Ryouiki no Déjà vu

Nie nei oglądałem SAO. Mówię o anime jakie obejrzałem do tej pory. A mówiąc podobne chodzi mi mniej więcej o to :
-ciekawa fabuło ze zwrotami akcji, nieprzewidywalne, trochę mroczne ale i z humorem i czasem nawet które doprowadza na skraj płaczu, Ciekawe postacie i charakterem a nie płaskie jak kałuża
Mniej więcej to jest w Steins Gate

Obejrzyj SAO.

Co do “podobnych”, poleciłbym Another, Shiki, C i Ghost Hunt.
I pamiętaj o Steins;Gate Fuka Ryouiki no Déjà vu !!

Film Steins Gate będę oglądał dzisiaj. Wieczorem wezmę się za SAO

nie golądaj SAO wieczorem! ja tak zrobiłem. i zamkknąłem kompa o czwartej.

Właśnie planuję oglądać go wieczorem :D Najwyżej nie napiszę egzaminu

Ciężko znaleźć coś równie dobrego jak Steins;Gate to parę moich propozycji:

Death note - opowiadające jak nazwa wskazuje o notesie śmierci.
Code Geass - to wspaniałe anime które przedstawia losy bohatera który został obdarzony specjalna umiejętnością i jest świetny w grze w szachy.
Darker than Black - mroczne anime, trzeba po prostu obejrzeć.
Another - wiele zaskoczeń, mroczne i wciągające.
Shinsekai yori - świetna fabuła, ładna kreska oraz pomysł.
Psycho-Pass - anime przedstawia świat w przyszłości ogarnięty przez technologie i wszech kontrolującą władze.
Ergo Proxy - mroczne, postapokaliptyczne anime opowiadające o losach mężczyzny chcącego odzyskać to co stracił.
Gyakkyou Burai Kaiji: Ultimate Survivor - prosty pomysł, ale jak wiele kombinacji i zwrotów akcji.
Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai - piękne anime, wzruszające, opowiada o losach przyjaciół złączonych ponownie przez dziwne wydarzenie.

O większości słyszałem ale tylko Death Note oglądałem ale na pewno obejrzę i resztę w swoim czasie
dzięki za propozycje

Grzegorz, co do ao hi mita, to je temu 9/10. Najlepszy dramat jaki oglądałem.

jeszcze bym polecił Guilty Crown.

Może Kiseijuu: Sei no Kakuritsu podobno też dziwne