Anime romans coś poważniejszego

Witam serdecznie ;) jestem tu nowy dziś założyłem konto;)

Szukam anime gatunek romans ale tytuł jakiś poważniejszy .Szukam anime w kategorii “NANA” albo coś w stylu “Suzuki” (której kontynuacja w ogóle nie przypadła mi do gustu)Akatsuki no yona też mi się bardzo podobało ;) Obejrzałem już naprawdę sporo tytułów i albo nie ma już nic co mogę obejrzeć albo nie umiem porządnie poszukać . Jak ktoś z was ma konto na animezone.pl to możecie zobaczyć mój profil co już oglądałem http://www.animezone.pl/user/LordThor . dzięki za pomoc ;)

Do głowy przychodzi mi Itazura na Kiss

Golden Time - mój ulubiony romans
White Album 2 i Fuuka - spoko muyczne romansidła choć White Album 2 chyba lepsze, ale za rok ma wyjść z kolei 2 sezon Fuuki
School Days - ogółem średnio się ogląda, czasem lepiej czasem gorzej, ale polecam obejrzeć ze względu na BARDZO zaskakujące zakończenie

Mam nadzieję, że coś się spodoba. :)

Oglądałem wszystkie z wymienionych przez Ciebie tytułów:) Golden time naprawdę bardzo ciekawy i fajnie rozwinięty fabularnie romans;) white album 2 też był super Fuuka to kontynuacja “Suzuki” o której pisałem w pierwszym poście i nie podobało mi się w ogóle School Days jednym słowem “masakra” hehe … Ale dziękuje za chęci

Słyszałem o tym anime jednak nie obejrzałem z powodu słabych recenzji i opinii spotkałem się nawet z opinią że miłość przedstawiona w tym anime można porównać do miłości (miotły do podłogi) ;pp

@lordzik1989
Mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego Fuuka jest kontynuacją, skoro są tam inni bohaterowie itd. Wydaję mi się, że to dosyć podobna historia tylko przedstawiona zapewne trochę inaczej. Pytam, bo od niedawna siedzę w anime i może źle rozumiem pojęcie kontynuacja. To jest coś w stylu drugiego sezonu czy o co chodzi? Będę wdzięczny za wyjaśnienie :)

Główna i tytułowa bohaterka “Suzuki”, to matka głównej i tytułowej bohaterki “Fuuki”.

Próbowałeś już “Kimi ga Nozomu Eien”?

Shigatsu wa kimi
kokoro connect
no i mpze tonari no kaibutsu kun

Clannad After Story jest całkiem spooko

dokładnie tak jak napisał hanler … więc może nie jest to bezpośrednio “kontynuacja” bo spotykamy tu losy córki głównych bohaterów “Suzuki” .

Co do anime poleconych przez Bytersa i Benka oglądałem ;p clannad świetny złaszcza after story :) Kokoro connect jedno z moich ulubionych anime ;)

Kimi ga Nozomu Eien wiem że ogladałem ale nie pamiętam już o czym było ;p

jeżeli nie oglądałeś “Suzuki” to gorąco polecam naprawdę fajne anime ale tak naprawdę to polecam mangę ponieważ w anime w miejscu zakończenia tak naprawdę cała historia się zaczyna a śledzić ją można tylko w mandze a szkoda:)

Przeglądając swoją listę anime natrafiłem na jeszcze coś godnego polecenia, mianowicie 5 cm na sekundę. Bardzo dobry film pełnometrażowy - piękna animacja, a po obejrzeniu sporo refleksji, polecam, także, 2 tomową mangę o tym samym tytule.

Próbowałem przejrzeć Twoją listę, ale na animezone nie jest ona wygodna, zdecydowanie wygodniejszy i przyjemniejszy jest MAL.

I powiedz coś o sobie w wątku z przywitaniami xD

to jak tyle tylko propozycji romansów? proszę was od dawna nie widziałem nic ciekawego tylko jakieś głupawe lekkie echhi

Na razie obejrzyj to co otrzymałeś :), powinny Ci się spodobać, a tych naprawdę dobrych jest pewnie mało, wiesz, niestety, ale celuje się w gusta większości odbiorców. Też nie lubię eechi zbytnio.

Problem w tym że oglądałem już wszystko z w/w ;/ jedynie jeden tytuł do którego jestem negatywnie nastawiony