Anime Sezon Jesień 2015

Nowy sezon już z początku pażdziernika a wątku jeszcze nie ma -____-

Oto link z tytułami: http://goo.gl/TFw5iX

Znaleźliście coś ciekawego?

Jak dla mnie może będzie ciekawe:

One Punch Man, Utawarerumono: Itsuwari no Kamen, Kidou Senshi Gundam: Tekketsu no Orphans, Comet Lucifer

One Punch Man, Noragami Aragato, Heavy Object, Sakurako-San no Ashimoto Ni wa shitai ga umateiru.

Moim zdaniem bardzo słaby sezon. Zazwyczaj w każdym sezonie, wliczając niepewne anime, mam do obejrzenia z 12-16 tytułów. W nadchodzącym niestety ale tylko 4. No nic, więcej czasu na oglądanie zakończonych już serii. Miejmy nadzieje, że sezon zimowy będzie lepszy :)

Ja koniecznie muszę zobaczyć Owari no Seraph 2; K: Return of kings; owarimonogatari; diabolik lovers i dance with devils :D

Ja z tego sezonu na razie nie chcę czegokolwiek oglądać. Skupię się raczej na klasykach. Może za jakiś czas jakąś perełkę i z tego sezonu odnajdę, ale rzadko oglądam nowe sezony na bieżąco (wyjątek Dragon Ball Super). Zwykle czekam aż ktoś mi coś poleci. Lubię mieć wysokie prawdopodobieństwo, ze dany tytuł nie będzie zmarnowanym czasem.

Pierwsze anime zaczyna się już 24 września z tego co mi wiadomo a jest to jutro.
Tytułem tym jest Drugi sezon Diabolik Lovers ;D

Przykro mi Domiś. Jutro nadal jest wrzesień, twój wehikuł czasu nie zadziałał :/
@Edit
Ach, nie ładnie tak edytować! Teraz mój post nei ma sensu!

W tym sezonie wychodzi druga część Arii Quadry, więc mianuję go świetnym sezonem.

Ah no tak, zapomniałem, że wychodzi jeszcze Owari no Seraph 2. Obejrzę z ciekawości. Mam nadzieje, że drugi sezon nie da mi raka tak bardzo jak pierwszy.

Ja w sumie tez nowości nie oglądam no ale OnS muszę koniecznie tak samo K bo je lubię… No OnS to raczej mam nadzieje na lepszy drugi sezon ale to tak juz btw…

Drugi sezon Shinmai Maou no Keiyakusha “burst”

Oczywiście wersja bez cenzury wyjdzie dopiero na DVD

Ale myślę, że obejrzę. Jak przebrnąłem przez trzy sezony DxD to przez to też dam radę :D

I znów nic ciekawego nie widzę :/

Już troszkę minęło od premier, ktoś coś ciekawego poleca?

Najbardziej polecam to Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru, do tego One Punch Man ^^, kontynuacje czyli Noragami Aragoto oraz
K: Return of Kings, do tego wydaje mi się ciekawe Utawarerumono: Itsuwari no Kamen. I całkiem spodobało mi się Young Black Jack.
Reszta serii różnie zależy co konkretnie lubisz.
Jeśli ktoś jest zainteresowany większą ilością szczegółów na temat serii które wymieniłem, z chęcią udzielę odpowiedzi.

Co jest w K? Ogladalam pierwsza czesc i kocham ja XD

Hmm w K się rozwija wreszcie akcja i dużo zaczynają wyjaśniać, jeśli oglądałaś pierwszy sezon i podobał Ci się, to KONIECZNIE obejrzyj drugi ;)

Dzięki za polecenie Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru, genialne pierwsze epizody. Polecam każdemu kto lubi morderstwa, poszlaki, detektywów ;D

Z sezonu bardzo mocno polecam Kagewani, Kobawon, Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider, Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru, One Punch Man.

O czym wgle to One Punch Man? O gościu co na hita rozwala przeciwników? Co w tym fajnego?

To jest parodia shonena jako gatunku. Do tego dochodzi sposób animacji i humor. Przy czym shonen to typ widowni a nie gatunek.

@Eyirie

Pisałem na blogu, więc zacytuję siebie:

“Parodia anime akcji oraz kreacji superbohatera we wszelakich tworach kultury. Z pozoru nudne walki (przecież każdą Saitama wygrywa jednym ciosem) są tak naprawdę ciekawe, a przede wszystkim widowiskowe. Do tego różnorodni przeciwny: monstra, cyborgi, tytani. Tutaj jest wszystko, do wyboru do koloru. A sam główny bohater swoim podejściem do życia czy walk potrafi zjednać sobie serca widzów. Do tego bardzo fajny opening i świetna kreska oraz animacja przypominająca momentami amerykańskie komiksy. W pozytywnym tego słowa znaczeniu. Niby nic poważnego, a ogląda się świetnie. Może nawet Saitama w końcu znajdzie godnego siebie przeciwnika!”

Co do tego sezonu, to najlepiej zapowiadają się: Sakurako-san, One Punch Man, Subete ga F, a do tego 2. sezon Noragami. Kagewani i Kowabon ze względu na coś ‘nowego’ można polecić. Reszta to średniacy albo niżej. Nie chce mi się opisywać, bo pisałem o tym już na blogu.

Wiele już dobrego usłyszałem o One Puch Man, pewnie trzeba będzie się za to zabrać ^^

@Barume, shonen i nazywanie go gatunkiem to dosyć typowy błąd. Na tyle typowy, że wiele osób uważa to bardziej za gatunek niż typ widowni. Nie wiem jak jest w innych krajach, ale w PL to powszechne.