Anime Sezon Lato 2015

http://anichart.net/summer

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami :3
Co planujecie obejrzeć? Czego nie możecie się doczekać?

ja na pewno umieram z niecierpliwości przez:
Aria the Avvenire - oglądałam wszystkie poprzednie Arie i kocham, kocham, kocham tą serię <3
Fate/kaleid liner Prisma☆Illya 2wei Herz! - wszystko co dzieje się w świecie Fate jest dla mnie must-watchem <3
Code Geass: Boukoku no Akito 4 - Nikushimi no Kioku Kara - Code Geass ;P To mówi samo za siebie

Myślę też nad:
Gangsta. - widzę tam ciemnoskórą laskę, mam słabość do ciemnoskórych lasek w anime ______

Hmm widzę tam jeszcze kilka ciekawych serii, ale czy będą warte obejrzenia? Ciekawe…

Code Geass!!!
Już ten sezon zapowiada się dla mnie cudnie!
Gangsta… Hmmm… Brzmi nieźle. Zobaczymy. Dragon Ball Chou i Bikini Worriors, tego nie mogę przegapić. Słowem to będzie bardzo intensywne lato :):)

Ano będzie intensywne :3 w końcu zapowiada się na jakieś dobry sezon XD

Ostatnie sezony nie były specjalnie porywające. Rozpocząłem oglądanie wielu serii w ciągu ostatnich miesięcy i niewiele z nich ukończyłem (straciłem zainteresowanie po 3-4 odcinkach, tak to bywa jak się ogląda z braku laku), teraz to zupełnie co innego i już nie mogę się doczekać.

Wreszcie sie doczekam drugiego sezonu To LOVE-Ru Darkness xD

… na to wychodzi, co nie?

Tak czy inaczej pare innych na pewno trzeba bedzie zaczac, ale … wiecie jak ze mna jest xD

Working!!! :D Pamiętam że przy poprzednich sezonach uśmiałem się nieźle ^^

Aquarion Logos - widziałem poprzednie części może to też obejrzę.
Chaos Dragon: Sekiryuu Sen’eki - fajny obrazek może też obejrzę.
Bikini Warriors - … Where is plot in this? XD
Dragon Ball Chou - to trzeba obejrzeć XD Może akurat coś dobrego zrobią XD
Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri - czytam mangę… nie wiem czy będę chciał akurat anime oglądać
Overlord - to też fajnie wygląda XD

I chyba nic więcej już XD

Dragon Ball Chou - Czekam tylko na to ciekawe czy będzie warte obejrzenia mam nadzieje że tak.
Patrzę na tę listę i te inne anime które oglądałam to porzucałam.

Z tego sezonu do tej pory oglądałem:

Gangsta - co tu dużo mówić, mafia, policja, machlojki, klimat troszkę jak z filmów Tarantino. W roli głównej dwóch zbirów tak zwanych dogtagów, którzy pomagają policji (oczywiście nie bezinteresownie) utrzymać porządek.

Ushio to Tora - przyjemna komedyjka z bohaterem nieudacznikiem, super moce, demony.

Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri - a co by się stało jakby bramą połączyć dwa swiaty, realny z fantasy? W roli głównej otaku, bohater, który przekracza granicę światów (sam tego nie chcę, dla niego liczy się tylko jego pasja i w sumie pracę ma tylko po to aby zarobić na swoje gadżety).

Dragon Ball Super - kontynuacja serii GT, nie jestem jakimś specjalnym fanem ale w miarę dobrze się oglądało.

Rokka no Yuusha - sześciu bohaterów wybranych przez boga aby walczyć z demonem - magia, akcja, fantasy.

W sumie polecam bo fajnie się oglądało.

Gangsta jak na razie wygląda ciekawie… zobaczymy jak dalej będzie :3!

Akagami no Shirayuki-hime
Aoharu x Kikanjuu
Chaos Dragon: Sekiryuu Sen’eki
Charlotte
Classroom☆Crisis
Fate/kaleid liner Prisma☆Illya 2wei Herz!
Gakkou Gurashi!
Gangsta.
Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri
Joukamachi no Dandelion
Kangoku Gakuen Prison School
Kuusen Madoushi Kouhosei no Kyoukan
Monster Musume no Iru Nichijou
Ranpo Kitan: Game of Laplace
Rokka no Yuusha
Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai
Sore ga Seiyuu!
To LOVE-Ru Darkness 2nd
Ushio to Tora
Working!!!
Okusama ga Seitokaicho!
Wakaba*Girl

Chyba wszystko wymieniłem.

Ja oglądam Dragon Ball Super wyłącznie. Dzisiaj obejrzę sobie pierwszy odc i będę oczekiwał kolejnych :)

Overworld - obejrzcie, serio XD zróbcie to XD
jest swietne!

bohater pomacał laskę w 1szym epku po cyckach i to świadomie i sam ją o to poprosił… w KOŃCU!

• MMO, + fantasy/magia, + no… wygląda na razie zajefajnie, ciekawie co bedzie dalej :3!
  • Fakt, że nareszcie paczamy z oczy tego złego, a nie dobrego.

Było tak w sumie w Death Note, co osobiście mi się podobało, może zatem warto obejrzeć ^^

“bohater pomacał laskę w 1szym epku po cyckach i to świadomie i sam ją o to poprosił… w KOŃCU!”

Niko, ale z jakiego powodu? ;]
O tym już nic nie napisałaś. Szykuje się klon log horizon, tylko lepszy, bo bez tego cholernego tutorialu

A to facet musi mieć jakiś powód by chcieć pomacać xD ?