Anime SPORT

Poszukuję anime o sporcie , chodzi głównie o to że . Głównego bohatera przepisują lub on sam chce przepisać się do innej szkoły , musi być on utalentowany w jakiejś formie sportu .

-Slam Dunk:bohater nienawidzi koszykówki gdyż dostał w gimnazjum kosza od dziewczyny która podkochiwała się w koszykarzu, w liceum przypadkiem trafia na dziewczynę w której się zakochuje a ona namawia go do gry w koszykówkę.

Free!:O rywalizacji w pływaniu tak w skrócie.

-Haikyuu!:Pewne zdarzenie sprawiło, że w Shouyou Hinacie obudziła się miłość do siatkówki. Wytrwałość chłopaka uczyniła cuda, a na końcu gimnazjum spełniło się jego marzenie o zagraniu prawdziwego meczu. Przeciwnikiem okazał się zespół Tobio Kageyamy, który doszczętnie rozniósł drużynę Hinaty.

No to z nowości polecam Kaze ga tsuyoku fuiteiru. _

Kakeru - były elitarny biegacz w liceum, jest ścigany za kradzież jedzenia. Uratował go Haiji, student Uniwersytetu Kansei, który również jest biegaczem. Haiji przekonuje Kakeru, aby zamieszkał w starym mieszkaniu “Chikuseisou”, gdzie planuje połączyć siły z innymi mieszkańcami, aby uczestniczyć w maratonie Hakone Ekiden, jednego z najbardziej znanych uniwersyteckich wyścigów w Japonii. Kakeru wkrótce dowiaduje się, że wszyscy mieszkańcy, z wyjątkiem Haiji’ego i siebie, są kompletnymi nowicjuszami.

_

Ja polecam serdecznie Kuroko No Basket.

Już mam za sobą .

To Polecam również(czemu mi to do głowy od razu nie przyszło?) Hanebado!
Świetna animacja, całkiem ok postacie, na prawdę dobra sportówka. :slight_smile:

Jest to może na pl tlumaczone ?

W sumie biorę angielskie napisy , Dzk to anime super

Major, Hajime no Ippo, Slum Dunk, Eyeshield 21, Haikyuu, Hinomaru-Zuomou. Zacznijmy od tego :D Zacząłbym od Majora lub Hajime, mi te serie ze wszystkich sportówek podobały się najbardziej, a trochę ich widziałem

Wielkie dzięki .