Anime szukam xd

Cześć!

Szukam anime ciekawego na kategorie poniżej

Kategorie : okruchy życia, romans, nie hentaj xd, szkolne, komedia

Hej podam kilka przykładowych tytułów które lubię i pasują do twych kategorii, lecz mogłeś napisać jakie już oglądałeś. Ja polecam: **Shigatsu wa Kimi no Uso są to okruchy życia z romansem lecz jest to bardziej dramat niż komedia więc może ci nie przypaść do gustu podobnie Chihayafuru ma wszystkie elementy pasujące do twych kategorii lecz romans jest mniej ważny bardziej sport w tym anime przeważa ale polecam. to były dwa z wielu tytułów które nie są dokładnie w gatunkach które podajesz ale są warte a teraz podam tytuły idealnie pasujące do kategorii które podałeś i również je serdecznie polecam: Tonari no Kaibutsu-kun, Oregairu, golden time, nisekoi, Ookami Shoujo to Kuro Ouji, Ore Monogatari, Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai, Kaguya-sama: Love is War, Jaku Chara Tomozaki-kun, Horimiya, Kimi ni Todoke, Ao Haru Ride, Kanojo, Okarishimasu, Masamune-kun no Revenge i mógłbym tak wymieniać w nieskończoność tytuły które bardziej lub mniej pasują do twych kategorii na pewno nie każdy tytuł który ci podałem ci się spodoba bo każdy ma inny gust ale mam nadzieję że chociaż jeden z tych tytułów spodoba ci się tak bardzo jak mi pozdrawiam i miłego oglądania