Anime w którym główny/a bohater/ka ma być nielubiany

W sumie tak jak w temacie. Żadnych więcej wymagań. Listy nie mam.
@EDIT
Dokładniej to ma być tępiony, okradany, nielubiany i takie tam.

Cóż chciałabym wiedzieć czemu, ale podam te:

• Ao no Exzorcist
  • Deathman Wonderland
  • Guilty Crown (główny bohater jest kompletnie ciapowaty)
  • Mirai Nikki (ten tytuł najbardziej pasuje)

wszystko widziałem
więcej tytułów proszę
@EDIT
Nie chodzi mi o to, by główny bohater był ciotą. Chcę aby był tępiony przez społeczeństwo/otoczenie.

-Beelzebub (Szkolny Chuligan)
-BlazBlue: Alter Memory (Protag jest rebeliantem którego aktualna władza próbuje się za wszelką cenę pozbyć)

-Hellsing (Wampir czerpiący przyjemność z mordowania co tu więcej mówić)
-Zankyou no Terror (BARDZO ALE TO BARDZO POLECAM)
-Yamada-kun to 7-nin no Majo (Szkolny Chuligan)

Wszystko poza BlazBlue widziałem i nie ma w żadnym z nich tego motywu o który prosiłem.
Co do tego BlazBlue to sobie je obczaję.
Ogólnie to może podam przykłady anime ( i mangi), które mniej-więcej by pasowały.
Tate-no-Yuusha-no-Nariagari, (do 7 chaptera) Ktoura-san, (tylko 1 odcinek) Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui! (mniej-więcej coś takiego), Deadman Wonderland.

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.

Another, głowna bohaterka jest ignorowana i nielubiana, główny bohater też jest nielubiany ale potem

Na miłość boską, Berserk. Bohater tam nie chce być lubiany, ani sam nie chce lubić.

Tak jak już wyżej Luki powiedział, Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Główny bohater jest wredny i ogólnie nikt typa nie lubi :p

Ze strony całego miasta leci hejt na Saitame, także One Punch Man :D

Świetnie się bawiłem przy Bakemonogatari, może sprosta Twoim wymaganiom.

Myślę, że do listy już wymienionych można dodać Kaijiego z

mimo, że kreska może trochę zniechęcać to warto się tej serii przyjrzeć - kapitalna opowieść o rozpaczy, beznadziei, z wieloma elementami gry psychologicznej, a sam Kaiji to naprawdę ciekawa i wielobarwna postać, która zdaje się być trochę zbyt altruistyczna jak na społeczeństwo, w którym przyszło mu funkcjonować - przez to wpada w wiele kłopotów.