Anime w moich oczach-recenzje anime na Youtube

Siemanko.Niedawno zacząłem nagrywać na Yt filmiki związane z Anime(jak na razie tylko jeden ale już pracuje nad następnym.Chciałbym się Was zapytać o rady i podpowiedzi co mam zmienić.
Jeśli komuś się spodoba to oczywiście łapką oraz subkiem nie pogardzę.

https://www.youtube.com/user/SplashPlayGames

W sumie nie jest źle z wyjątkiem tego że co jakiś czas przyspieszasz w mowie xD
btw. obczaiłem twój kanał i co widzę… Minecraft o_o

Przygotuj sobie jakąś drobną ściągę, poćwicz trochę przed nagraniem ;)
Ogólnie wszystko jest okej, ale w pewnych momentach się “zacinasz” oczywiście wraz ze wzrostem twojego doświadczenia, będzie to szło co raz lepiej
Zwolnij… Za szybko lecisz, mów spokojnie, nie będziesz się gubić, a także ludzi będą w stanie więcej zrozumieć ;)

Ja na twoim miejscu zrobiłbym nowy kanał, który nie będzie zaśmiecony i pierwszy filmik “o sobie”, w którym mógłbyś się przedstawić, opowiedzieć o sobie etc. najlepiej z kamerką. Przyjemniej się ogląda filmy, kiedy widzi się osobę nagrywającą i ma się z nią “kontakt”, a także przy okazji okazujesz jakby zaufanie do widzów. Jeśli chcesz prowadzić ogólno-tematyczny kanał, to ok. Teraz wskazówki, co do recenzji: Zrób sobie jakąś ładne tło i miejsce na video. Bo w tym filmiku dodałeś zdjęcie głównych bohaterów (jak mniemam) i walnąłeś gdzieś w kącie trailer (czy tam urywki z anime, nie wiem). Strasznie nieestetycznie to wygląda. Takie tło ma same zalety. Możesz dodać odnośnik do jakiegoś portalu na którym masz konto, np. facebook, twitter, a także zrobić jakiś ładny pasek na dole i przykładowo tytuł serii, a pod napisem mogłyby lecieć jakieś poboczne ciekawostki typu: studio jakie podjęło się wydania, kto jest odpowiedzialny za muzykę, na podstawie czego dostała ekranizację seria etc. Następną rzeczą jest wymowa. Głos masz fajny, przyjemnie się słucha, ale strasznie szybko i niewyraźnie mówisz. Staraj się mówić wolno oraz z odpowiednią intonacją, w sensie nie jechać na jednym tonie wszystko, staraj się akcentować, dodawać jakieś emocje w swoje recenzje. Znacznie przyjemniej się wtedy słucha. Oczywiście przygotowuj przed każdym filmem kartkę z tym, co chcesz powiedzieć (ale z niej nie czytaj, po prostu korzystaj). Unikaj “eee… yyy…amm…” i wszelkich innych jęknięć. Najlepiej jest nagrać od nowa, a niżeli wypuszczać recenzję z takimi zdaniami. No i na koniec - musisz być obiektywny (wiem, że takie coś nie istnieje, ale chociaż się staraj), recenzja to recenzja. Zauważyłem że choćby w tym filmiku już zawyżasz oceny. Jak chcesz mówić o swoich przeżyciach przy oglądanej serii, to zmień tytuł twoich filmików - mijają się z celem. Ogólnie podoba mi się pomysł, żeby oceniać każdy element, ale proponowałbym ci wyciągnąć z tego średnią i miałbyś fajną ocenę. Z tego nie rezygnuj, to było fajne.

Jak coś mi wpadnie do głowy, to jeszcze dopiszę, póki co masz takich kilka podstawowych wskazówek ode mnie. Życzę powodzenia. ;)

Ogólnie wszystko jest ok, ale te przyspieszenia w mowie :/