Anime z bohaterem wladajacym mieczem, supermocami

szukam podobnego anime do akame ga kill/sao pod wzgledem walk na miecze, rozwijania sie glownej postaci sily, umiejetnosci., zdobycia rzadkiego przedmiotu, supermoce, fantasy. Oczywiscie cala akcja dziejaca sie w czasach jakich byly podane u gory anime, mile widziany wątek romantyczny :)

Co drugie anime teraz jest tego pełne. Sprawdź sezony z ostatnich 2-3 lat i wybierz sobie dowolne.

okej, ale dalej licze, ze ktos zarzuci jakims tytulem “sprawdzonym”

To sprawdź overlord, log horizon, goblin slayer, bleach. A to tylko te z bardziej znanych.

Nie powiedziałbym że wszystkie isekaie pasują do opisu. Goblin Slayer to bardziej “zwykła” akcja, aktualnyi sezon log Horizon to póki co jedna walka

Na pewno będą pasować demon Slayer. Hit ostatnich miesięcy, kinowka pobiła rekord popularności.
Tate no Yuusha takze.

Wiesz podałem przykłady które spełniają przynajmniej jedną z norm. Jakby nie patrzeć isekaie mają predyspozycje do takiego rozwoju wypadków. I faktycznie zapomniałem o kimetsu no yaiba, a tate no yuusha pominąłem bo w sumie jest dość ospałe jeśli chodzi o akcje. Bardziej skupia się na relacjach pomiędzy bohaterem tarczy, a innymi. Problem z tym wszystkim jest w sumie taki że dziś jest pełno takich anime, ale są w większości przeciętne albo słabe więc i trudno coś sensownego polecić.