Anime z ciekawą fabułą

Cześć! Poszukuję anime z ciekawą fabułą.
Najlepiej,jeśli akcja rozgrywałaby się w szkole. Fajnie,gdyby pojawiał się jakiś motyw gier,jak np.w Kakegurui,ale oczywiście nie musi.
Sportowe klimaty zdecydowanie odpadają!
Może to być jakieś ecchi, ale to nie wymóg.
Wymienię kilka moich ulubionych anime (od razu zaznaczę,że nie wszystkie to szkolne klimaty)
•Kakegurui
•Death parade
•BTOOOM!
•Vampire knight
•Death note
-------> Proszę o podawanie tytułów wraz z krótkim opisem (: !
Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas!

Czatv1

-Date a live (Główny bohater ma moc(o której nie wie) i zapieczętowuje duchy a tymi duchami są dziewczyny i dzięki temu zdobywa harem)
-Absolute duo (szkoła,sztuki walki w skrócie)
-No game no life (Brat i siostra przenoszą się do świata gier)
-K-ON (dziewczyny które grają w klubie szkolnym)
-Free! (Basen i takie tam polecam :v)
-Ouran High School Host Club (biedna dziewczynie która trafia do super ekskluzywnej szkoły)
-Angel Beats (Opowiada o grupce licealistów, którzy umarli i są w innym świecie, ale to nie jest niebo anime 10/10)
-Toradora (taki romans gdzie taka tsundere która “kocha” przyjaciela głównego bohatera, sam bohater zaś ma problemy w kontaktach z ludźmi. Podkochuje się on w przyjaciółce wspomnianej tsundere)
-Hentai Ouji to Warawanai Neko ( o kocie który spełnia życzenia,komedia taka 8,5/10)
-High School DxD (Jedno z najbardziej znanych tytułów http://anime-wiki.pl/wiki/High_School_DxD sory ale ja sam już nie pamiętam o czym ogółem dużo cycków itp)
-Highschool of the Death (o uczniach którzy jako jedyni przetrwali apokalipsę zombie,polecam)
Mam nadzieje że coś ci przypadnie do gustu :3

Ode mnie coś się też znajdzie:
-Alice in Borderland(lepsza wersja Btooom!)
-Kiznaiver(komedia z elementami dramatu)
-Psycho-Pass(animowany Matrix, filozofia lvl ghost in the shell)
-Rainbow(przyjaźń i klimat więzienny)
-Aoi Bungaku Series(best seinen eva)