Anime z czymś krwistym

Polećcie coś bez cenzury. W desen higurashi, elfen lied, corpse party czy ewentualnie mirai nikki… Chodzi mi o takie psychopatyczne.

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Umineko no naku koro ni podobne do Higurashi, ale według mnie lepsze

Kara no Kyoukai (tylko obejrzyj wszystkie filmy, bo to anime jest serio GENIALNE; historia Type-Moon, twórców Fate/Stay Night itp.), tam jest ogólnie bardzo pokręcony klimat i wszystko się wyjaśnia dopiero w ostatnim filmie >3 trochę zabójstw, trochę krwi, każdy film jest trochę o czym innym, jeden jest troszkę mniej mroczny

ChäoS;HEAd to to jest trochę głupawe =.=’’ ale ogólnie ma mroczny klimat i leje się krew, tylko fabuła nie jest, że tak powiem najwyższych lotów, jak w tych dwóch wyżej, ale ja się przy tym świetnie bawiłam >3

Ookami Kakushi historia twórców Higurashi i Umineko i szczerze, spodziewałam się po tym anime dzieła sztuki animowanej, a no cóż… anime jest dobre, ale pozostawia wiele do życzenia :( do Higurashi ani Umineko się nie umywa, można sobie obejrzeć, ale nawet krwi tam jest o wiele mniej, buu :(

School Days to chyba każdy zna, ale łapaj jak nie oglądałeś, a lubisz takie klimaty, to to chyba klasyk XD

Shinsekai yori moje ukochane <3 Trochę tu nie pasuje i pasuje za razem. Ciężkie anime z GENIALNĄ muzyką i GENIALNĄ fabułą… czy krew… tak, ale często nie ludzi tylko… nie chcę spoilerować, niektóre sceny są po prostu błeee, ale niektóre odcinki to czysta sielanka, więc dlatego nie do końca wiem czy pasuje do tego, czego oczekujesz :P (nie przeraź się homoseksualnymi scenami, czasami to anime ryje banię, a w mandze są całe sceny seksu pomiędzy nieletnimi każdej płci X…X)

to chyba tyle co znalazłam po przekopaniu mojej listy XD

Kara no Kyoukai jest tak poryte że po 5 filmie nie dałem rady dalej oglądać -,-
Za bardzo pokręcone i strasznie dużo zwrotów akcji.
JA osobiście do tego nie mam cierpliwości xd

po obejrzeniu 7 filmów i epilogu wszystko się wyjaśnia i jest takie “oh… WOW… to DLATEGO” XD ale ja lubię takie “poryte” anime, gdzie nie wszystko od razu wiadomo <3

Hellsing Ultimate

Może bardzo psychopatyczne nie jest ale krwiste już tak a mowa o afro samuraj

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Tylko Kary no kyoukai i shinsekai yori nie oglądałem.Od którego zacząć? :d

Saq, jak dla mnie hellsing nie jest ani krwisty ani psychopatyczny…

to zależy XD oba polecam :3

Chyba zacznem od kary. Dzięki ;)

Tokyo Ghoul sa 2 sezony ale niestety z cenzurą i bohater to piz… :D

Akame ga KILL! Może nie posiada niczego z ,psychopatyczności?’’ ale za to idealnie pasuje do kategorii krwiste! :D

Deadman Wonderland krwiste jeśli dobrze pamietam i psychopatyczne anime :D :D

Hellsing! Jest zajebiste (w szczególności gdy lubisz wapmirki) :3

Deadman Wonderland…czemu? Bo skoro mocą Gałęzi Grzechu jest kontrola krwi to tym bardziej krwawią tym wiecej odcięych kończyn tym niebezpieczniejsi są >:)

Ale ja polecam bardziej mange bo tam to 0 cenzury chociaż nasi idiotyczni polscy czytelnicy(większość) skarżyła się na waneko za zbyt dużo przekleństw w pierwszym tomie…

Jeśli chodzi o Deadman Wonderland to tylko i wyłącznie manga.
Anime beznadziejne

Tu niestety muszę się zgodzić z Lukiem. :<