Anime z gatunku fantasy

Witam. Ostatnio szukam anime z akcją w świecie fantasy i magii.
Ostatnio oglądałem Konosuba oraz Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka Gaiden i szukam właśnie anime w podobnym stylu.
Fajnie by było gdyby był lekki wątek miłości.

Polecam z całego serca Akatsuki no yona, Atak tytanów (nwm czy to jest fantasy ale wydaje mi sie że tak)

Uhh fantasy, temat rzeka.

Klasyki:

Slayers
Lodoss-tou Senki
Kenpuu Denki Berserk

Shounen:

Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Magi: The Labyrinth of Magic

Isekai:

Log Horizon
Overlord
No Game No Life
Tensei shitara Slime Datta Ken

Nietypowe:

Spice and Wolf

Haremówka:

Zero no Tsukaima

Fate:

Fate/Zero

Obejrzyj Goblin Slayer, Isekai wa Smartphone to Tomo ni., Hai to Gensou no Grimgar, Kenja no Mago, Maoyuu Maou Yuusha, Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records, Shingeki no Bahamut: Genesis. To tak z grubsza.

No jak szukasz czegoś lekkiego to możesz spróbować z
Watashi , Nōryoku wa Heikinchi de tte Itta yo ne !
Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu
Aktualnie cały czas wychodzi Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou!, ale na razie dostępnych jest 8 odcinków
https://www.cda.pl/video/5090330a7

Ostatnio też miałem chrapkę na tag fantasy i trochę mi zeszło znalezienie czegoś dobrego, czego jeszcze nie oglądałem. Tak więc:
Honzuki no Gekokujou - isekai z perspektywy kobiety, która lubi czytać i postanawia ulepszyć świat do którego trafiła paroma wynalazkami.
Kemono no Souja Erin - naprawdę dobrze zrobiona seria, ma ponad 50 odcinków, twórcy powoli i starannie przedstawili świat i główną bohaterkę. Na prawdę bardzo miło się to ogląda.
Dorohedoro - akcja i dziwactwa, ale ogląda się miło.

Każde z powyższych serii ma całkowicie wymyślony świat.