Anime z gatunku Horror

Siema. Szukam Jakiegoś Anime Najlepiej Horror lub Thriller podobne do Another. Coś klimatycznego, Duchy, zjawiska paranormalne, niewyjaśnione śmierci, tajemnica, zagadka, etc…
Z góry dzięki.

Shiki czy jakoś tak polecam, fajne i klimatyczne bardzo

Zasadniczo nie ma czegoś takiego jak horror anime. Ale ode mnie masz Corpse Party i Cossete no Shouzou (choć Cossette nie jest w klimatach Anothera spełnia pozostałe kryteria).

Polecam Tasogare Otome x Amnesia, nie znajdziesz tu scen bezlitosnych śmierci takich jak w Another ale myślę że Ci się spodoba.

Tasogare Otome x Amnesia jest często polecaną bajką do Anothera. A tymczasem Tasogare Otome x Amnesia jest komedią o lekkim zabarwieniu ecchi. Nasz Sowiecki kolega prosi bardziej o horror lub thriller. Nie to, że neguję, czy coś, ja tylko dopisuję tutaj to, czego nie zaznaczyłeś. Takie coś jest ważne, by kogoś ewentualnie negatywnie nie zaskoczyć.

W sumie jeszcze mam dla Ciebie Soviet tytuł, jakim jest Higurashi no Naku Koro ni.

Nawet jeśli Twoją intencją byłoby zanegowanie mojej propozycji to nie krępuj się! Nie ma mowy żeby czyjaś szczera opinia mogła urazić. Zasadniczo to się zgadzam z tym co napisałaś, mimo wszystko liczyłem że mu się spodoba.

Może by ci się spodobał hellsing? xd
trochę krwawe ale nie bardzo tam straszne :p

Higurashi .

Higurashi albo Hellsing: Ultimate

cóż, hellsingi obejrzałem wszystkie, higurashi sprawdzę, tak samo jak resztę, dzięki :D

Polecam Corpse Party,Ghost Hunt oraz Umienko no Naku Koro ni.

Już zapomniałem o tym poście. dzięki :D