Anime z gatunku Militaria, wojenne, wojskowe

Szukam czegoś z gatunku militaria. Wojenne klimaty.
Coś w stylu Girls und panzers, Black Lagoon lub cat shit one.

Szukam właśnie czegoś takiego. Z dobrą fabuła.

Obecnie oglądam GATE z tego podobnych. Może być współczesne, II wojna światowa lub s-f.
Ktoś ma do zaproponowania coś takiego?

Jeśli chodzi o historyczne to Hakouki,Brave 10,Btooom!,Hakkenden: Touhou Hakken Ibun,Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin,Toshokan Sensou

Hetalia Axis Powers!

Btooom widziałem
Hetalia Axis Powers to jest parodia w sumie wojny :p

Te resztę od ciebie Maru muszę sprawdzić

W sumie trochę blood + (ale nie pierwsze kilka odcinków, potem jednakże jest genialnie)

code geass, break blade, gundam 00
kocham takie sci-fi z wojskiem <3 te śliczne mundury ahhhh ____

W Angel Beats masz trochu strzelania xDDD

No i niby w 07 ghost na samym początku XDD

oh jeszcze Aldnoah Zero, tam też ładni mundurowi <3

ah sci-fi + mundury + anime = WIN

Arslan Senki
fantasy + historyczne + mundury + mnóstwo kampanii wojskowych, mrrau <3
no i jest tam taka oto lasencja:

w Hitsugi no Chaika jest tez coś przypominające wojsko, ale nie gra głównej roli ;P

jak sobie jeszcze przypomnę jakieś mundury to napiszę XD kocha mundury

Z tego, co teraz kojarzę to:
~ Buddy Complex - mecha i sci-fi z bardzo ładnym zakończeniem fabuły
~ Otome Youkai Zakuro - to jest akurat historyczne, ale też jest o wojsku z tego co wiem (niestety, ale sama jeszcze nie oglądałam)

Otome Youkai Zakuro jest o pannach pół demonach w kimonach co jako partnerów mają żołnierzy, nie jest zbytnio “militarne”

Ale są żołnierze xD Poza tym mówiłam, że jeszcze tego nie oglądałam :)

Czy Highschool of the Dead się zalicza, w sumie jest troche pogadanki o przedmiotach unitarnych (broni) i pokazane jest jej użycie w warunkach polowych (rozjebując zombie) więc myśle że jakimś tam przynajmniej jednym członem trzyma się tej kategorii.

Wiem ze to nie anime, ale… Widziales Resident Evil albo serial Falling Skies Mistrzu? Moze Ci się spodobać…

Jormungandr. polecam. żołnierze, najemnicy, handlarze bronią

Z Joker Game może być niezłe miliarne anime tylko że jeszcze nie wychodzi :D

Naprawdę nikt nie sugerował (Czy po prostu posłużyliście się japońskimi nazwami?):

Legend of Galactic Heroes - klasyka w tym gatunku. Bardzo rozbudowana gra polityczna, wspinanie się po szczeblach hierarchi wojskowej, filozofia wojny i bardzo dużo bitew.

Kingdom - wojna, wojna, wojna, jeszcze trochę wojny, pojedynek, wojna, troszku polityki, wojna.

Jormungandr - jest dobry jeśli ktoś chce sobie popatrzeć na dobrze przeprowadzone działania wojskowe, ale osobiście byłem niezwykle rozczarowany fabułą…

no to dodam jeszcze “Phantom: requiem for the phantom” Nie ma tam stricte żołnierzy ale są płatni zabójczy i sterta broni.
Jak mi się coś przypomni to dam znać