Anime z horrorem i romansem

Witam. Poszukuję anime coś na styl Elfen Lied czy Kiseijuu: Sei no Kakuritsu czyli:

• akcja powinna dziać się w czasach współczesnych,
  • krew, przemoc i seks powinny się tam pojawiać,
  • musi być ten piepszony romans jak z anime podanych powyżej.

Anime zacząłem oglądać od lipca więc jestem noobek w tych sprawach i nie wiem jak szukać.
Tutaj lista MAL, te anime które są na tej liście są właśnie tego typu gatunkami jakie mnie najbardziej ruszają.
MAL

Anime które widziałem i nie są fajne dla mnie: Hellsing Ultimate, When They Cry, Guilty Crown.

Campione! - jeśli chodzi walki itd
School Days = popieprzony romans, seks a na przemoc musisz poczekać do ostatniego odcinka i najbardziej popieprzone zakończenie jakie widziałem.
A jak chcesz po prostu dobry roman to tu moje TOP 5
5. White Album 2
4. Toradora
3. ReLIFE
2. Tsuki ga Kirei

1. Golden Time

Z mojej listy znalazłem coś takiego, może akurat coś się trafi:

• Shingetsutan Tsukihime - chyba najbardziej pasuje do Twoich wymagań;
  • Gangsta - tutaj tego romansu brakuje, ale może podejdzie, i czasy trochę wcześniejsze niż teraźniejszość;
  • Gokukoku no Brynhildr - to samo studio co stworzyło Elfen Lied i można znaleźć podobieństwa. Nie wgarantuję, że się spodoba;
  • Kara no Kyoukai - cała seria filmów, polecam. Romans taki nie do końca, jakby pewnie większość chciała, ale atmosfera ciężka, przytłaczająca, a i krwi jest trochę.

Tylko tyle pasującego do Twoich wymagań znalazłem na swojej liście. Może akurat.

Jak już Gangsta poleciało to może Black Lagoon (ale brak romansu)

Proponuję Mirai Nikki…

Dzięki, obejrzę na pewno.

Dzięki, również obejrzę, akurat mam dużo wolnego czasu.

Mirai Nikki przestałem oglądać po 1 odcinku, bo “ten związek tych 2 głównych postaci zaczął się odrazu w 1 odcinku”. A ja wolę, żeby ten związek stworzył się gdzieś w połowie lub pod koniec, a nie odrazu na początku więc odrazu odpadło u mnie :c