Anime z miłosną historią

Jak romanse to zdecydowanie True Tears, Sakurasou no Pet na Kanojo i (aktualnie wychodzące) Shigatsu wa kimi no Uso

Mam dosyć dziwny gust więc nie wiem czy się spodobają ale stwierdziłem, że wymienienie dobrych tytułów jeszcze nikomu nie zaszkodziło ^^
-Kimi ni Todoke (Obecnie mam to anime na liście do obejrzenia, ale słyszałem od znajomych, że jest świetnym romansidłem)
-Toradora (Urzekła mnie w tym tytule różnorodność postaci i ich wyróżniający się charakter spośród innych postaci w romansach)
-Chuunibyu (Tutaj powiedziałbym, że jest to anime dla cierpliwych osób. Romans płynie samowolnie z fabułą i mimo tego, że moim zdaniem twórcy mogliby go
troche przyspieszyć, serie oglądało się wyśmienicie ^^)
-Tonari no Kaibutsu-kun (Genialne połączenie romansu z komedią, zaliczam ten tytuł do kategorii “Na wieczorek” c: )
-White Album 2 (Może nie zalicza się do ,słodkich romansideł’’ ale moim zdaniem jest to najlepszy love-triangle jaki kiedykolwiek widziałem. Romans z genialną
muzyka i odrobiną dramy [Seria White Album nie jest w żadnym stopniu połączona z White Album 2] )
-Kokoro Connect (Tutaj za dużo nie mogę dopowiedzieć, bo byłoby to uważane za spoiler, lecz napisze, że osobiście jest to jedna z moich ulubionych serii)
-Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai (Tytuł troszkę duży, ale jest to jedno z niewielu anime na których uroniłem nie jedną łzę)
-Ao Haru Ride (Powiedziałbym, że ta seria prawie idealnie mieści się w gatunku Shoujo. Podoba mi się główna bohaterka, która charakterem różni się od
pozostałych Heroine innych romansów)

To na tyle z moich ,Ulubionych’’ słodkich romansów. Oczywiście nie wymieniłem takich oczywistych tytułów jak Koichou wa Maid Sama! czy Sakurasou no Pet na Kanojo bo pomyślałem, że chyba każdy szanujący się ,Otaku’’, w mniejszym czy większym stopniu, słyszał o tych seriach ^^.
Mam nadzieje, że przynajmniej troszkę pomogłem :).
Pozdrawiam, Nikol!