Anime z normalnymi postaciami

Co prawda nazwa trochę nie pasuję ale może przejdzie :D
Nie mam co oglądać i proszę was o pomoc. Poszukuję anime o JAKIEJKOLWIEK tematyce ale musi być zachowany jeden jedyny warunek : postacie mają wyglądać “normalnie” jak (w granicach rozsądku i możliwości) dorosłe osoby jak w np. Darker Then Black i żeby nie było tam loli (albo najmniej jak się da) . Może to być cokolwiek romans, horror, akcja, przygodowa COKOLWIEK tylko postacie mają wyglądać “normalnie”. Podawajcie wszystko co uważacie za stosowne.
Mile widziane tasiemce.
http://myanimelist.net/animelist/Destroyer564 tu jest mój MAL żeby ułatwić wam szukanie. Pewnie o czymś zapomniałem no ale :D
Z góry THX :D

Guilty Crown. Nic innego nie przychodzi mi na myśl. Jak chcesz tasiemca, to One Piece, ale tam są mało proporcjonalne postacie. Nadrabia fabułą - nie będziesz żałował.

EDIT://

Btw. następnym razem zastosuj się do wzoru.

Hunter x Hunter 2011 (wciągnie cię mocno i to bardzo mocno oj uwierz :) )

Zależy co CB interesuje ^^ ja bym polecił “Sword Art Online”, “Kore wa zombie desu ka?”, albo posrane, aczkolwiek bardzo wesołe “Ben-to”

Tak jak pisalem tematuka moze byc dowolna. Dramat, romans, akcja - wszystko sie nada tylko zeby postacie wygladaly jak ludzie, dosc realistycznie i “dorosle”. Nie jaraja mnie male dziewczynki na widok ktorych slini sie pedofil…
A tematyka jak mowilem moze byc dowolna chociaz najlepsze bylyby tasiemce z walkami jak np. Naruto albo cos tajemniczego, dramatycznego jak Steins;Gate

Aczkolwiek podane przez was tytuly wygladaja obiecujaci xD

GTO great teacher onizuka moj avatar :3.
tiger mask bardzo fajna stara kreska :)

Dramato komedia z ciekawie wyglądającą kreską ? Dobrze xD Na pewni nie omieszkam zapoznać się z tytułem. Dzięki

Hmmm… Dużo ciekawych ,normalnych" Tytułów już obejrzałeś, pierwsze co mi przyszło do głowy to Guilty Crown, którego już obejrzałeś :P

Kolejną serią jest Another.
12 odcinków, studia P.A.Works (to od Angel Beats!)
Zero super mocy, postacie w miarę normalne, choć w wieku szkolnym.
Taka lekka creepy pasta w 12 odcinkach, główny bohater przenosi się do małej miejscowości i zaczyna na nowo zwykłe szkolne życie, lecz już pierwszego dnia jest już coś nie tak.
Okazuje się że jego klasa jest przeklęta i ciąży nad nimi klątwa, przez którą co miesiąc ginie 1 uczeń ( Jeśli dobrze pamiętam :D )
Generalnie anime wspominam bardzo dobrze, choć oglądałem to dawno[ nie dokońca już pamiętam :D ] , jedno z moich pierwszych anime, brak super mocy, loli fan serwisu i innych fixów.

@“Levi$” No wlasnie. Duzo. Strasznie mi ciezko znalesc anime ktore by mi sie spodobalo. Zrobilem sobie liste chyba 12 ktore mam do obejrzenia ale potem znow bedzie pizda jak albatros. Patrzylem sie na male niektorych gdzie maja po 300 serii a i tak malo co mi sie spodobalo :p No ale i to zobaczymy, dzieki

Zankyou no Terror, Shinsekai Yori, Mushishi, Gin no Saji, Kokoro Connect, Mekakucity Actros, Noragami, Tokyo Ravens, White Album 2. Generalnie wybrałem te najciekawsze, jak chcesz więcej to zapraszam na mojego MAL’a http://myanimelist.net/animelist/Innostian

Kolejne anime do listy :D Dzieki

Shinsekai Yori +1 <3

Jak nie mialem co ogladac to teraz mam taka liste ze nie wiem kiedy to obejrze xD

Może Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works albo durara nie przypominam sobie , żeby tam była jakaś lolita :D

Z Durarara jestem na bieżąco, ale tego pierwszego nie widziałem chyba. Dzięki

Sezon pierwszy jest dobry i ma fajny opening :D