Anime z ogromną dawką humoru

Poszukuję:Anime które powali mnie na łopatki swoim humorem :D Chcę obejrzeć komedię, która jest naprawdę śmieszna, a ostatnio zaczynam myśleć że wszystkie śmieszne serie już widziałem ;-;

Gatunki: Komedia, romans, szkolne, (nie musi być to romans czy szkolne, ważne żeby śmieszyło mocno xD)

Już widziałem:

• Gintama,
  • Seitokai Yakuindomo,
  • Nisekoi,
  • Danshi Koukousei no Nichijou,
  • Gekkan Shoujo Nozaki-kun,
  • Hataraku Maou-sama!,
  • Hoshizora e Kakaru Hashi,
  • Ore no Nounai Sentakushi ga, Gakuen Love Comedy wo Zenryoku de Jama Shiteiru,
  • Sakurasou no Pet na Kanojo,
  • Working!!

Mam nadzieję że mi pomożecie, bo ostatnio nie mogę wygrzebać nic fajnego ;-; Z góry dzięki ^^

Mogę Ci polecić: Chuunibyou demo Koi ga Shitai!, takie tam gimbusiarskie anime :D

Sora na otoshimono
Duża dawka specyficznego humoru

Gin no Saji to w ogóle chyba najlepsza komedia ever jaką widziałam, polecam :3 i jeszcze:
Persona 4
Genshiken

Gintaman - polecam :D ciekawy humor ale wymagana znajomość wielu serii.

Bakuś, Gintama to pierwsza seria podana na liście “już widziałem” na górze XD

Oh… tak to jest jak nie chce się czytać pierwszych postów :D
Polecam :
Bakuman, One Piece, Tengen Toppa Guren Lagan
Tam są ciekawe walki i niekiedy dużo śmiesznych scen… a Bakuman to seria o robieniu Mangi i nieraz na niej płakałem ze wzruszenia lub ze śmiechu :D
Polecam!

Jedyny i niepowtarzalny beelzebub

Bakomel bakumana też widziałem tylko nie napisałem :D Pierwsza seria, którą obejrzałem dwa razy wszystkie trzy sezony xD

^^ no to rozumiesz dlaczego płakałem :D !
Również widziałem ta serie kilka razy ;> . Jest niesamowita !

Ok kilka tytułów które wpadły mi do głowy ;)

Baka to Test to Shoukanjuu- Szkolny humor, idiotyczne żarty, nawiązania do różnych rzeczy i organizacji nie związanych z anime np: Ku Klux Klan xD

Tu Love Ru - Komedia romantyczna zaczynająca się upadkiem kosmicznej księżniczki do wanny pewnego ziemianina. Taki opis chyba wystarczy xD

Space Dandy - Może nie powali na łopatki, ale improwizacja łowcy kosmitów w opresji zawsze jest śmieszna

Oda Nobuna no Yabou - Anime historyczne tylko z lekką zmianą niektórych bohaterów. Na przykład Oda Nobunaga wojownik dążący do zjednoczenia Japonii stał się piękną Odą Nobuną, tak jak z resztą większość ważnych postaci. Głównym bohaterem jest chłopak przybywający z ,naszych" czasów pomagający Nobunie zjednoczyć kraj.

Dobra to na tyle, dawno mnie tu nie było i kilka tytułów wypadło mi z głowy. W każdym razie jak coś mi się przypomni dopiszę ;) Mam nadzieję, że pomogłem :3

Wczoraj (w sumie to już dzisiaj było xD) zacząłem Oda Nobuna no Yabou i siedziałem do 4:30 i skończyłem xD To jest świetne :D Nie ma tam za dużo komedii ale było mega :D Szkoda że nie ma 2 sezonu :/

Plastic nee-san jest cudowne XD ale odcinki mają po 5 minut niestety ;-;

Zaraz zobaczymy ^^

Gakken Shoujo Nozaki-kun

to anime zacieka zajebistością :D tam jest więcej komedii niż romansu,a Sakura jest taka przeurocza <3 A Nozaki-kun po prostu…jego obojętność…i niezrozumiałość…jest przezabawna xD poboczne postacie też dopełniają całą fabułe humorem

Widziałem XD Zacząłem oglądać jak wychodziło i po pierwszym odcinku stwierdziłem że do niczego. Tak z miesiąc temu zacząłem jeszcze raz i mnie powaliło xD Speciale teraz z tego oglądam xD

To anime jest cudowne xD Po prostu już dawno takiej dobrej komedii nie widziałam :D Speciale też są super :D Szkoda,że manga nie jest wydawana w Polsce,ale liczę na kontynuacje serii :3 Gdyby powstał 2 sezon…<3 ah,tyle humoru! Ogólnie to czasem aż płakałam ze śmiechu XD

Nic pewnego ale podobno będzie 2 sezon :D Tylko nie wiadomo kiedy xD

O mój boże,ale mega! :D Już czekam z niecierpliwością ^^
Jeśli jeszcze chodzi o inne anime to polecam
-Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!- życie nojlajfa,mangozjeba i noba też może być…ciekawe XD
-Inu to Hasami wa Tsukaiyou - trololo,można się też pośmiać ale nie jest dość wybitnym anime (w szczególności animacja tutaj płacze)

teraz sobie uświadomiłam jak mało komedii oglądam ;x

Byle wytrwać do kwietnia bo w sezonie wiosennym będą zacne komedie xD